Forum

Wnętrza - Salon

Meble ze sklejki - poszukiwania

Weronika334

Hej ;)

Szukam stylowych i dobrze wykonanych mebli ze sklejki do salonu, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie?

Jeżeli tak, to będę wdzięczna za podpowiedzi!

KrzysztofMer

W mojej opinii jeżeli chodzi o piękne i dobrze wykonane propozycje mebli w nowoczesnym wydaniu i oczywiście tak jak piszesz wykonanych ze sklejki, to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez Elementer https://elementer.pl/ gdzie także udało mi się m.in znaleźć lampę sufitową BIG BRANCH 3 - robi megaa wrażenie :D

Tomasz43

Tutaj mogę sie zgodzić, kupowaliśmy w Elementer piękne skandynawskie meble ze sklejki m.in stolik kawowy Joomla, czy też łóżko SNUG DOUBLE. Piękne wykonane w stylu który uwielbiamy, obsługa miła i profesjonalna. 

Hobon

Dobrze wiedzieć, także sprawdzę i oby wybór był zdecydowanie udany!

Dominika0l

Bardzo fajny temat i super, ze poruszacie właśnie ten aspekt jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości i nowoczesnych propozycji w zakresie mebli skandynawskich wykonanych z dobrej jakości materiałów jak sklejka. Tym bardziej, że świetnie rozwinęli ofertę zarówno jeśli chodzi o oświetlenie, stoliki, czy meble dla dzieci. Jest w czym wybierać i można liczyć na świetną obsługę klienta. Zajrzyjcie na https://elementer.pl/lampy-stolowe i na pewno pozytywnie Was zaskoczą :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja