Forum

Wnętrza - Kuchnia

Minimalistyczna kuchnia w stylu prowansalskim?

Aikaterina

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy te dwie rzeczy, tj. kuchnię w stylu prowansalskim i taką w stylu minimalistycznym da się połączyć. Ja marzę o kuchni z ziołami, rzeźbionymi szafkami itp., moja druga połówka chce błyszczące fronty i blaty ze stali. Jak zrobić z tego jedną, sensowną całość?

dekolandia

witaj,chyba trudno to pogodzić a mam podobny problem...

Berni

Ja projektuję kuchnie juŻ od dawna, ale takiego wyzwania nie pamiętam.Chociaz były różne opcje.Czego to ludzie nie wymyślą,a my projektanci jesteśmy od spełniania tych Życzeń. Uważam,że wszystko sie da tylko trzeba to zrobić z umiarem i na zasadzie pewnego komptromisu. Pani zrezygnuje z nadmiernych rzeźbień i zdobień,a druga połowa ze stali. proponuje ją zastąpiĆ granitowym blatem i zlewem w kolorach stali.Fronty moga mieĆ ramki rzeźbione, ale proste, nie łukowe.Powinny byĆ z drewna dębowego i koniecznie w kolorze ecru , pokryte ciemną patyną.Uchwyty mosiężne w odcieniu srebra patynowanego.sama jestem ciekawa takiego efektu. pozdrawiam bernadka_arch@wp.pl

Aikaterina

Bardzo dziękuję! To wszystko brzmi naprawdę ciekawie, szczególnie kolor ecru, którego jesteśmy wielbicielami. Jest nadzieja, że to wszystko się połączy.

Berni

Ciekawy jest też pomysł ziół.Można zrobiĆ szufladę z podwójną szybą i nasypaC suszonych ziół.

Aikaterina

Na to nie wpadłam, myślałam o ziołach w doniczkach, ale ten pomysł wydaje się naprawdę ciekawy!

dekolandia

jak juz powstanie ta kuchenka,prosze napisz koniecznie:)

Aikaterina

Oczywiście, że napiszę, ale to potrwa bo domek dopiero się zbuduje w przyszłym roku :) Tak czy inaczej dam znać, choć boję się, że przyszły mąż ma większą siłę przebicia i moja biedna kuchnia w stylu prowansalskim zniknie zupełnie ;)

tojan3

A co powiesz na cos takiego?

red_chilli

Witam. Przerażają mnie takie blaty, przerażają ich fugi. Póki nowe to piękne al ejak zachować taki wygląd i normalnie korzystać z kuchni?

Aikaterina

O kurczę, przede wszystkim to dom z bali! A taki był w planach. Niestety ta kuchnie nie przejdzie, bo ani trochę nie jest minimalistyczna... Prowansalska też nie. Myślę, że jak dla nas zbyt żywe kolory...

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja