Forum

Wnętrza - Sypialnia

Modne meble do salonu

DianaP

Chciałabym zmienić trochę wygląd mojego salony. Zastanawiam sie co jest teraz w modzie. Jakie meble wybrać by były modne i odświeżyły wygląd pomieszczenia.

zuzannaanna

Moze jakieś białe meble? Mi bardzo podobają się nowoczesne wnętrza z białymi meblami i np szarymi ścianami

Leniwa

Ale Ty chcesz by te meble były modne czy wygodne? bo to też jest różnica. Na Twoim miejscy bardziej skupiłabym sie na czymś co było by funkcjonalne

DianaP

Białe meble tak średnio mi sie podobają, wydaje mi sie ze sa bardzo brudzące. Szukam troche na necie ale nie wiem czy mnie cos zainspiruje. Chce żeby były i modne i funkcjonalne. Innych nie biorę pod uwagę

ogryzek3

A gdzie już tych mebli szukałaś? Bo przeciez teraz jest tyle sklepów internetowych z meblami i tyle miejsc gdzie szuka sie inspiracji że to głowa mała. Poszukaj po sklepach internetowych , tam zawsze jest wybór

DianaP

Przejrzałam kilka sklepów internetowych, masz racje wybór jest spory i jest co przeglądać. Póki co spodobały mi meble które widziałam tutaj http://meble-bik.pl/ , na chwile obecną to tacy faworyci. Ale jak juz to chyba postawie na meble w brązie. Jakoś bardziej mi się podobają niz te szare czy białe

simanaka

No te ostatnie są ok:)

MeblezKrakowa_pl

Kwestia gustu,ale do salonu oprócz kompletu wypoczynkowego polecam również meble z litego drewna,ręcznie wykonane a kilka ciekawych kompozycji możecie znaleźć na www.MeblezKrakowa.pl

Markoss

Moim zdaniem jeśli ktoś szuka naprawdę czegoś ekstra, powinien pomyśleć jednak o meblach robionych na zamówienie.

Krzysztofek2014

Tego typu meble są niby modne? A od kiedy? Wiadomo, rzecz gustu, ale są paskudne ;)

demon09 napisał:

teraz modne są meble w takim klimacie: mi nie do końca się podobają, ale wiadomo, że to rzecz gustu. W każdym razie ja bedę miał u siebie podobne, małżonka się uparła, powtarza co chwilę, że ma być nowocześnie i tyle

Kornelia9999

pokaż zdjęcia salonu to coś doradzimy. Mówić bez niczego białe meble zakawa na jakąś chorobę

eliza762

Jeśli szukasz fajnych nowoczesnych mebli to zobacz tutaj http://www.gama-sklep.com.pl ja tam kupiłam i nie narzekam.

Selsey_pl

W kwestii mebli do salonu to warto zekrnąć także na www.Selsey.pl myślę,że narożnik z funkcją spania znakomicie by tutaj pasował.

MalwinaCzubik

Polecam Ci najlepsze meble pod słońcem, a mianowicie www.impresje24.pl To dopiero wypas, wygoda, nowoczesność i niesamowity efekt "wow". Kupiłam sobie od nich komodę i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo solidna i czuję, że przetrwa wiele lat mimo iż mam psa i malutką córeczkę w domu, która wszystko demoluje :)

BellaStoria_pl

Pod jakim względem akurat te meble są najlepsze i najbardziej solidne? Podaj więcej szczegółów bo jestem bardzo ciekawa,a w kwestii dodatków do sypialni,eleganckich narzut oraz kompletów pościeli znajdziesz również na www.BellaStoria.pl

MalwinaCzubik

Pod względem wykonania, wytrzymałości itd. Nie są to zwykłe płyty, które sypią się już przy samym montażu. To nie ta kategoria mebli:) www.impresje24.pl mają swoją cenę, ale i też fantastyczną jakość. Jak zawsze mówię...gdybym miała za dużo gotówki to wszystkie bym je kupiła hihihi :) Te dodatki, które polecasz również zobaczę :)

malwinkaa

Mnie się też podobają takie z naturalnego drewna, abo właśnie takie ozdobne jak http://luksusportal.pl/pl/wnetrza-i-wyposazenie/prezentacje/koket. To chyba dość oryginalne meble prawda?

Bristow23

Super ;)

pawlaczuk

mnie się podobają te meble poniżej http://www.agatameble.pl/produkty/aranzacja/2pir mają taki trochę inny styl niż pozostałe meble, które znajduję w salonach, jak Wam się podobają?

Sebastian5

Jak dla mnie są super :) ogólnie aranżacje AM są bardzo dobre moim zdaniem... Tak właśnie ostatnio chodzę troche po forach i o tym salonie się sporo pozytywów czyta

Odpowiedz w temacie

Modne meble do salonu

Edytuj wypowiedź

Modne meble do salonu

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja