Forum

Wnętrza - Łazienka

Mozaika Artystyczna z kamienia naturalnego.

lubosz

Witam. Mam do zaproponowania nowy temat w którym postaram sie pomóc odpowiedzieć na trudne pytania zwiazane z technika wykonania mozaiki , zastosowania itp. JeSli macie jakieś pytania to zapraszam do udziału w wątku :) Pozdrawiam

lubosz

stryszek

Moja znajoma ma mozajke na podłodze w łazience , fajnie to wygłada , mozajka wielobarwna ale w jasnej tonacji , wypelnienie { fugi} białe , chciałabym cos podobnego ,ale boje sie ze fugi beda sie brudzic i wymiana ich bedzie skomplikowana , czy te fugi mozna czyms zabezpieczyc przed ubrudzeniem ?

lubosz

Witam. Osobiście to polecam do mozaiki na posadzke czy na sciane do łazienki fuge epoksydowa, tego nic nie ubrudzi :) a dodatkowo wzmacnia mozaike :) straram sie wkleic foto ale moze sie nie udac ;/

macc

masz jakieś zdjęcia tych mozajek? przerabiam teraz łazienkę i chcialbym zrobić ścianke prysznica z mozaiki. może chcialbyś przybliżyć temat na stronie o dekoracjach wnętrz, aranżacjach i materiałach do ?

lubosz

Witam. Oczywiście ze mam foty ale jakos tutaj nie da sie ich wkleic i nie mam pojecia jak to zmontowac. ale mogę ci na emila wysłać albo jak masz ochote to na mojej stronie mozesz je zobaczyc www.karwat-mozaika.pl A co do tej strony to musze ją rozpracowac :) Pozdrawiam

macc

oglądałem Twoją stronkę firmową. naprawde to sa dzieła sztuki, zachwycające (chyba wyslalem maila do Ciebie z tej decorii, nie zamierzałem)

lubosz

dziekuje macc :) taka praca :) Pozdrawiam

Helena71

Piękne prace , naprawdę podziwiam . Chciałabym wrócić do fug , również polecam szczególnie do mozaiek , przy tej ilości spoiny nie sposób utrzymać czystości i wybrany kolor przy fugach cementowych.Natomiast przy epoksydach mamy gwarancję że nie zmienią koloru i nie przyjmą zabrudzeń .Włoska firma Litokol starlike ma niesamowity wybór kolorów w epoksydach oraz co ciekawe można nimi również kleić mozaiki szczególnie szklane.

Rain

Mozaiki przepiękne, chyba pierwszy raz widzę takie, które są naprawdę urzekające i aż chciałabym mieć taką w domu. Jeżeli chodzi o dodawanie zdjęć to najwygodniej jest założyć galerię na deccorii, a następnie w postach dodawać zdjęcia ze swojej galerii. Dodatkowy plus jest taki, że będziesz mógł swobodnie korzystać z tej bazy od razu, a także forowiczom będzie łatwiej oglądać Twoje prace. Jest tam również możliwość zamieszczenia kilku zdań o sobie i o swoich pracach. Pozdrawiam

wrywry

No kurczę, muszę przyznać, że na przykład ta mozaika z obrazem Łempickiej (o ile się nie mylę) robi wrażenie i z odpowiednim zaaranżowaniem reszty pomieszczenia i oświetleniem i lustrami mogłaby robić piorunujące wrażenie :) Choć nigdy nie byłam zwolenniczką mozaiki.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja