Forum

Wnętrza - Salon

Najgorsze trendy wnętrzarskie

redropolska

Jakie trendy wnętrzarskie kompletnie do Was nie przemawiają? Czego za nic w świecie nie chcielibyście widzieć na ścianie we własnym salonie?

ZielonaFala

Nie rozumiem trendu na naklejki ozdobne. Dla mnie ściana powinna być ładna sama w sobie, bez żadnych zbędnych ulepszaczy.

srebrna_nitka

A mi się naklejki podobają! Sama mam jedną - dmuchawiec! Co do trendów to zupełnie nie podoba mi się styl industrialny. Już lepiej zamieszkać w piwnicy...

werewja

Też nie lubię industrialnych wnętrz, wolę przytulne. I nie rozumiem czemu ludzie stawiają ratanowe meble w salonie. Wygląda to trochę ogrodowo :D

KarolinaW

mi sie trendy podobaja wszelkie, tylko nie kazdy fajnei to umie u siebie zrealizować

lyreth

Naklejki na ściany z cytatami... Niektóre sentencje są tak ckliwe, ze aż mdli. Dla mnie są zbyt tandetne

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja