Forum

Wnętrza - Gabinet

naklejki dla dzieci do dekoracji scian GABINETÓW

lilkab

Przepiekne naklejki na sciane, dla dzieci, do dekoracji gabinetów, przychodni dzieciecych, szpitali! Można wybrać sobie rozmiar bajkowych naklejek oraz zestaw: OCEAN, ŁĄKĘ, SAFARI i KOSMOS.

moskirz

a co z sanepidem?? ozumiem,ze na poczekalni, łazience, socjalnym możesz miec słonia na złotym łańcuszku ale bezposrednio w gabinecie chyba się nie zgodza.. bardziej skłaniam sie ku szablonom i farbie...

TKM

Ja spotkałem się z tym,ze w gabinecie były jakieś motywy nascienne,ale generalnie występują własnie w łazienkach czy też poczekalniach.

Chr1su

Ja polecę firmę Mamita ( tutaj ich strona http://www.mamita.pl gdzie znajdziecie fajne wzory fototapet , np. właśnie do biura . Sam korzystam z ich usług i śmiało ich polecam.

simply

Piękne fototapety, czy naklejki na ścianę powodują, że dzieci będą lepiej się czuły w gabinecie. Z tego co zauważyłam fototapety i naklejki na ścianę cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Swoją drogą nic w tym dziwnego. Bo naprawdę robią wrażenie i mogą zmieć pomieszczenie w zupełnie inne miejsce, dużo bardziej przyjazne i radosne;)

Baska29

Witam! Nie wiem jak to wygląda w przychodzi czy przepisy zezwalają czy nie na takie naklejki, ale podejrzewam, że sanepid nie miałby nic przeciwko, bo taka naklejka to jak tapeta, nawet o wiele łatwiejsza bo bez konieczności nakładania kleju. Ja zrobiłam swojej córeczce w pokoju takie naklejki wyglądają cudnie. Zamówiłam kilka różnych wzorów na stronie internetowej http://www.dekoracyjnie.pl , każdy w innym kolorze, żeby było wesoło i przytulnie, babę jagę na miotle, delfinki, sarenkę, motylki. Super sprawa. Mała strasznie się cieszy zawsze przed snem ogląda wszystkie dokładnie.

mona_khan

Równiez jestem zdecydowanie za naklejkami. Ożywiają one pomieszczenie i czynia je o nibo przyjemniejszym i przytulniejszym. W taki sposób powinny być dekorowane wszystkie pomieszczenia, gdzie przebywają dzieci. Sanepid nie powinien się wtrącać.

kapustnikov

Może zamiast naklejek na ścianę zainstalować http://www.domkorkowy.eu? nie dość że dzieciaki będą mogły po niej bazgrać co chcą to jeszcze magnesy można na niej powiesić ;)

majakruk

A może zmywalne tapety, które dzieci będą mogły same kolorować? Wydaje mi się, że to całkiem dobry pomysł w przypadku tych maluchów, które prezentują swoją twórczość na ścinach

Capello_pl

Witam wszystkich na forum. Wszystko się zgadza co do aranżacji ścian za pomocą naklejek lub tapet ścieralnych, tylko pytanie czy aby faktycznie będą one pasować do gabinetu? Bo moim zdaniem raczej nie. Capello.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja