Forum

Wnętrza - Poddasze

Narzędzia na strychu?

Posty: 191
Helgaaloalo

Czy narzędzia można równie dobrze co w piwnicy, przechowywać na strychu? Pytam, bo ostatnio trochę u nas doszło takich robotniczych gadzetów typu http://ogrodosfera.pl/siekiery (fiskars), młotki i inne takie i chce je wrzucić na strych, ale zastanawiam się czy tam aby temperatury np latem nie zaszkodzą narzędziom (stal, drewno itp) - czy przeginam i wrzucać śmiało?

Posty: 122
Jolanta73

wrzucaj śmiało przecież one muszą wytrzymywać różne temp.przy pracach na zewnątrz.Tylko elektronarzędzi tam nie trzymaj to już inna sprawa.

Posty: 191
Helgaaloalo

A dlaczego elektronarzędzi nie? Tzn jak są wyłączone z prądu to może im zaszkodzić? Ja własnie o takim miksie narzędziowym na stryszku myślałam

Posty: 122
Jolanta73

bo elektronarzędziom mróz szkodzi jak są nie używane a siedzą na mrozie wilgotnieją delikatne części potem jak chcesz użyć to możesz spalić baterie elektronarzędzi też nie lubia mrozu a tak nawiasem to baterie nawet jak się nie używa narzędzia to powinno sie od czasu do czasu ładować czyli narzędzia typu łopata sekator siekiera na strych tak ale elektronarzędzia nie.

Posty: 191
Helgaaloalo

aaaa no tak.:) Dzięki za odpowiedź

Posty: 4
raulq7

To taki przykład z amplitudami. Sam trzymam zawsze na strychu http://ogrodosfera.pl/szufle-plugi. I mimo dużej temperatury latem świetnie radzą sobie zimą z odgarnianiem zimnego śniegu. W żaden sposób taka temperatura im nie szkodzi

Posty: 26
Mebleteo_pl

A moze dla lepszej organizacji przestrzeni przydadzą się meble metalowe? Regały są odporne na wilgoć, czy uszkodzenia. Dodatkowo mozna je dowolnie łączyć ze sobą i przechowywać narzędzia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/

Posty: 43
supermario

U mnie na strychu jest straszny bałagan, zabieram się za to już długi okres czasu i nigdy mi to nie wychodzi. Zdecydowanie na strychu warto miec chociażby podstawowe narzędzia, klucze młotek i zestawy śrubek ;)

Posty: 15
RadiusCentrum

Ja jednak trzymałbym narzędzia w garażu lub w szopie na ogrodzie. Strych można inaczej urządzić np. zrobić tam mały pokoik gościnny lub coś w tym rodzaju, już wedle upodobań.

Odpowiedz w temacie

Narzędzia na strychu?

Edytuj wypowiedź

Narzędzia na strychu?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.