Forum

Wnętrza - Poddasze

niechciane zapachy...

anHell

na strychu, ktory chcialabym zaadaptowac na mieszkanie zamieszkaly golebie... jak pozbyc sie zapachu? wietrze juz drugi tydzien.....

basiab_f

Jest to dosyć duży problem,ja przed adaptacją wszystkie drewniane elementy oczyściłam szlifierką taką do czyszczenia mebli(,oczywiście przedtem wszystkie elemęty zostały dokładnie wymyte ),jeszcze raz zdezynfekowane i po wyschnięcu już nie było tego przykrego zapachu zapachu .Jest to dosyć ciężka praca ale się opłaca.

myownhome

są specjalne świece, które bardzo dymią, ale potem się wietrzy i cały nieprzyjemny zapach znika. do kupienia w sklepach specjalistycznych

PanTercjusz

odkażanie wapnem powinno ten problem rozwiazać:)

CiekaweLampy_pl

Tu już nie chodzi tylko o przykry zapach, ale przede wszystkim o bakterie. Gołębie niestety są ich nosicielami, poza tym mimo nawet gruntownego sprzątnięcia w szczelinach mogły pozostać resztki odchodów pełne "różności". Odkażenie całego pomieszczenia to podstawa. Wapno na pewno zda egzamin. Gdyby niechciany zapach wciąż się utrzymywał, można wstawić gałązki bagna zwyczajnego, ma własności odwaniające, ale także bakterio- i insektobójcze. Ale to dopiero latem... Natomiast warto wietrzyć i zabezpieczyć okno, żeby ptaszyska znów nie zechciały się zadomowić.

natala22

moja niania w rodzinnym domu zawsze wtedy wysypywała sodę czyszczoną która ponoć pochłania zapachy

Odpowiedz w temacie

niechciane zapachy...

Edytuj wypowiedź

niechciane zapachy...

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja