Forum

Wnętrza - Zapytaj Eksperta

ogrzewanie domu

decor456

Właśnie zastanawiamy się nad wyborem tego pieca, znaleźliśmy kocioł kondensacyjny polskiej produkcji http://kotlarstwo.co/pl/ tylko czy rzeczywiście ten model jest najlepszy? możecie nam doradzić?

Fuzja

Nie wiem czy to idealny temat, ale mam podobny piec do tego i ostatnio żona coś majstrowała w kotłowni i nie wiem jakim sposobem połamała termometr, teraz nie wiadomo jaka temperatura jest na piecu, na sterowniku niby widać jaka jest, ale jednak wygodniejsze jest lukanie bezpośrednio na piec. Tutaj znalazłem kilka termometrów https://sklep.akwa-terma.com.pl/aparatura-pomiarowaaparatura-pomiarowa ale jakoś nie za specjalnie wiem, który pasuje czy to bez różnicy ? Dobrać tylko odpowiedni gwint i tyle ?

Robpisk

Komin jest integralną każdego domu, ogrzewanego centralnie. W związku z tym bez wątpienia warto zwrócić uwage na producenta o nazwie Schiedel jest bowiem liderem na naszym rynku w branży systemów kominowych i zajmuje się nie nie tylko produkcją poszczególnych elementów systemów kominowych, ale tez swiadczy uslugi wsparcia klientow na bardzo wysokim poziomie. Bylismy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z nimi.

Odpowiedz w temacie

ogrzewanie domu

Edytuj wypowiedź

ogrzewanie domu

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja