Forum

Wnętrza - Salon

Okna do domu - wybór firmy

Dominika0l

Cześć,

Szukam dobnrej firmy do współpracy w zakresie wyboru, zakupu i montażu okien do naszego domu. Macie może dla nas jakieś wskazówki gdzie warto ich szukać? Będę wdzięczna za wskazówki!

Tomasz43

Ja jestem zdecydowanie za tym, żeby postawić na firmę Domega Poznań. Dobrze zestawiona oferta m.in okien PCV, jednocześnie profesjonalne podejście obsługi w salonie i sprawnie przeprowadzona realizacja zakupu oraz wykonania montażu. Rozsądny zakres cenowy, poprawny kontakt i zachowanie wszystkim standardów. Od A do Z mogę ich polecić!

Weronika334

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki i także uważam, że warto abyście wzięli pod uwagę firmę Domega. Stawiają przede wszystkim na jakość, dobry zakres cenowy i jednoczesnie pełne wsparcie ze strony specjalistów. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak już będzie po wszystkim!

butterfly31

Kenbud w Krakowie polecam https://www.kenbud.pl Super stosunek jakości do ceny, prawidłowy montaż. 

Dominika0l

Super, bardzo Wam dziękuję za pierwsze podpowiedzi. Na pewno wezmę pod uwagę i liczę na dalszy rozwój tematu :)

MoniMil

Gdy znajdziesz już odpowiednie okna to polecam w tym sklepie zapoznać się z materiałami na zasłony: https://www.mir-tex24.pl/ deccoria.pl/tinymce/emoticons/smiley-kiss.gif" />

Hobon

W mojej ocenie akurat jeżeli chodzi o okna PCV to w przypadku firmy, która zajmie się realizacja i montażem zdecydowanie w Poznaniu jestem za firmą Domega. Przede wszystkim terminowi, dokładni i jednocześnie z szeroką gamę produktów m.in od OknoPlast w zakresie okien, ale nie brakuje także drzwi, czy bram garażowych. Pozdrawiam i dajcie znać jak ostatecznie przebiegła u Was taka realizacja!

kamilex

Dobre okna PVC produkuje firma Budvar centrum z Łodzi. Korzystaliśmy z ich oferty 2 lata temu i bardzo polecam.

Sebko43

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki, w przypadku firmy Domega można liczyć na wysoki standard, pełne bezpieczeństwo i jednocześnie dotrzymanie warunków, terminów oraz jakości realizacji (co do montażu). Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby wszystko poszło zgodniez terminem!

Geriz

Tutaj śmiało mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników odnośnie firmy Domega, jak to tej pory wszystko było wykonane poprawnie. Jednocześnie udało mi się trafić na promocję przy stolarce okiennej. Tak jak to być powinno, pozdrawiam i oby u Was poszło to w pełni po waszej myśli!

Wiesio54

Bardzo dobry wybór i jak najbardziej mogę się zgodzić, że jeżeli zależy Wam na jakości, profesjonalnym podejściu do klienta i sprawnej realizacji to na pewno Domega Poznań będą Wam w stanie sprostać wyzwaniom. Pozdrawiam!

Grzesiek85

Warta uwagi jest firma Oknostyl. Oferują bardzo atrakcyjne wizualnie okna Schuco w bardzo szerokiej gamie oklein - gładkie, drewnopodobne czy nawet metaliczne. Poza tym stolarka w tych systemach ma bardzo dobrze przemyślaną konstrukcję, dzięki czemu jest trwała i wyjątkowo ciepła. Tu można przeczytać więcej o tym oknach i firmie www.oknostyl.eu

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja