Forum

Wnętrza - Zapytaj Eksperta

OKNA I DRZWI

margosjak

MAM PYTANIE CZY OKNA I DRZWI WEWNĘTRZNE POWINNY BYC W TEJ SAMEJ KOLORYSTYCE ?

patent

Kolorystyka okien i drzwi nie musi być tożsama. Może i często jest różna. Wystarczy porównać kolory oklein drzwi i okien. Czasami pokrywają się, tylko rzadko. Przykład pierwszy z brzegu, w tym roku Erkado wprowadziło nowe okleiny Premium, opracowane pod wytrzymałość. Spełniają swoją rolę, tylko żaden producent okien nie ma podobnych. Technicznie patrząc do wnętrz i na zewnątrz są używane zupełnie inne okleiny. Kolory okien często dostosowuje się do kolorystyki drzwi zewnętrznych i bramy garażowej, dachu. Do nie dawna najczęstszym kolorem okien był biały. Dla niektórych ze względów ekonomicznych. Inni uważają ten kolor jako neutralny, pasujący do wszystkiego. Pięknie kontrastuje z atracytowym kolorem bram Wiśniowskiego, z dąb Winchester zewnętrznych Urzędowskiego. Mam w domu białe okna pcv, drzwi ciemny orzech, kolory w domu w odcieniach niebieskiego, zielonego, szarego, grafitowego. Wszędzie wyglądają świetnie.

abur

Nie tylko powinny być w tym samym kolorze, ale również najlepiej aby były z tego samego materiału. Nie wiem, jak ogromną wagę przywiązujesz do estetyki, jednak mnie osobiście różnica w materiałach zdecydowanie by drażniła. Dlatego zamówiłem drzwi zewnętrzne oraz okna z PVC. Wykonali je dla mnie http://www.waspal.pl/ , zaś mój dom nabrał interesujących barw tym sposobem. :)

INTER_DOOR

Okna i drzwi w tej samej kolorystyce wyglądają bardzo pięknie i tworzą wrażenie, że wystrój został drobiazgowo zaplanowany. Taka konsekwencja nie jest jednak konieczna i jeśli decydujemy się na białe ramy okienne, to wcale nie oznacza, że powinniśmy zrezygnować z drzwi w okleinie drewnianej albo malowanych na inny kolor. Najlepiej zdać się na swój gust i intuicję, a jeśli mamy wątpliwości - skorzystać z pomocy profesjonalisty, który przygotuje wizualizację wnętrza.

werkyz

ja uważam, że bardzo dobre drzwi ma firma www.gerde.pl

szmeiq

Przy drzwiach trzeba zwracać szczególną uwagę na ich montaż. Mały błąd i drzwi będą się opuszczać, skrzypieć, ciężko chodzić. Dobry montaż przez doświadczonego fachowca zapewni brak takich problemów

Gosiaczek6

Okna plastikowe, czy drewniane? Zrobił się taki bum na te plastiki, ale co Waszym zdaniem jest lepsze?

Sylwii10

Faktycznie są to dzisiaj jedne z bardziej popularnych produktów, ale na szczęście nie jedyne. Jeżeli nie do końca wiemy, jakie rozwiązanie wybrać, z pomocą przyjdzie nam na pewno blog budowlany MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/blog . Nie brakuje tam cennych informacji, a także porad, które na pewno rozwieją wiele wątpliwości, związanych chociażby z wyborem odpowiednich drzwi czy okien:).

Odpowiedz w temacie

OKNA I DRZWI

Edytuj wypowiedź

OKNA I DRZWI

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja