Forum

Wnętrza - Łazienka

Oryginalne czy z marketu?

malwina12

Witam :) Mam na imię Malwina i właśnie stoję przed decyzją na kilkanaście lat ;) Nie wiem jakie płytki wybrać :( Znalazłam ostatnio artykuł http://mera.tychy.pl/porady.php?id=17 i właśnie się zastanawiam czy kupić te zwykłe z marketu czy faktycznie zapłacić więcej i kupić oryginalne płytki? Wolałabym dać więcej za płytki i mieć spokój na lata bo widząc co się dzieje z takimi zwykłymi płytkami obawiam się je kupować w takich zwykłych marketach gdzie jest wszystko :( Co Wy o tym sądzicie?

rampol

Reklama średnia, ale jeżeli faktycznie mówimy o płytkach to wszędzie znajdziesz porządny sprzęt. Ostatnio Roca pokazała swoje modele płytek - wygladaja bardzo dostojnie. Sprawdź sama.

DecoRoom

Absolutnie nie masz racji, że wszędzie znajdziesz to samo, w podobnej cenie jeszcze i podobnej jakości. Warto szukać nie tylko pod kątem aranżacyjnym tego co nam się po prostu podoba, ale też pod kątem jakości i względów czysto praktycznych.

malwina12

Jednak zdecydowałam się na te w wyższej cenie i te na które producent daje dłuższą gwarancję :) I też nie zgodzę się że wszędzie znajdziemy to samo :)

BellaStoria_pl

Wyższa cena nie zawsze odzwierciedla wysoką jakość,miej ten fakt na uwadze. Płytki najlepiej wybrać te które po prostu Ci się podobają,które pasują do danej aranżacji i stylu w łazience. www.BellaStoria.pl

Zosiaa01

Witam, ja zawsze kupowałam płytki w markecie i jestem zadowolona. :)

janmatejko

Zasada jest prosta - brać to co nam się najbardziej podoba!

Gerwasio

szczerze mowiac, nie zgadzam sie z ta zasadą :) no bo oczywiście, wrażenie estetyczne są ważne. Z tym stwierdzeniem się chyba każdy zgodzi. No ale z drugiej strony, jak coś będzie miało słabą jakośc, no to co nam po wrażeniach estetycznych? W końcu prędzej czy później takie elementy się po prostu zepsują, moim zdaniem z marketu to na pewno nie ma co kupować. Tam może i ceny mniejsze, ale jakość fatalna

NinaT

A co to znaczy "kupić w markecie czy oryginalne"? ;) Przecież w marketach masz takie same produkty, tylko wybór od różnych producentów.

AgdMix24_pl

Akurat na płytkach nie warto oszczędzać bo prędzej czy później wychodzi ich jakość czy solidność,wiec lepiej od razu zainwestować w te wysokiej klasy dobrego producenta,taka jest moja opinia w tej kwestii. www.AgdMix24.pl

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja