Forum

Wnętrza - Łazienka

pleśń na fudze

pisii35

Jak mogę usunąć pleśń która wylęgła się na fudze? boję się użyć jakiś detergentów - nie chce, aby zniszczyła się fuga.

Glazurnik_Rotberg

Ona juz jest zniszczona przez te pleśń wlasnie. Sa rozne srodki czyszczace ale najlepiej wymienic fuge Domyslam sie ze masz na mysli tą silikonową laczacą kafelki z armatura?

kejsi

no chyba nie ma wyjścia, jak tylko wymienić fugę i będzie po kłopcie, wiem, że pewnie nie takiej odpowiedzi się spodziewałaś, ale chyba nic innego nie pomoże.

Innemeble

Witam, Co racja to racja. Fugę trzeba wyciąć i zmyć, potem miejsce spryskać preparatem grzybobójczym a następnie pokryć nową fugą najlepiej zakup sobie taką specjalną zawierającą już środki przeciwko grzybom. Na każdym ze środków jest instrukcja i najlepiej się do niej stosować. Miałem ten problem pod prysznicem i już nie mam. pozdrawiam, Sławek

woodcrafts

jest preparat firmy HG usowajacy plesn. urzywam go i moge z reka na sercu polecic. Czasami klijenci dzwonia do mnie zeby wymienic fuge a ja przyjezdzam bez narzedzi tylko z tym srodkiem i nagle sie okazuje ze nie trzeba wycinac kilku letniej fugi :grin:

Scandiconcept_pl

są specjalne preparaty do czyszczenia, ale o ile się orientuje to ceny są wysokie i lepiej zainwestować w nową fugę.

MORDIMER

Skoro nie chcesz niszczyć obecnych fug pozostaje tylko chemia. Trzeba tylko używajać specjalnych środków, np.: SOPRO, SANNPROFI, ATLAS. I trzeba oczywiście czytać instrukcję na opakowaniu.

Odpowiedz w temacie

pleśń na fudze

Edytuj wypowiedź

pleśń na fudze

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja