Forum

Wnętrza - Kuchnia

Płyta elektryczna czy gazowa?

Ojciec17

Moim zdaniem lepsza jest płyta indukcyjna. Sam sporo grilluję na patelniach tego typuhttps://www.portform.pl/pol_m_Patelnie_Plyty-i-patelnie-grillowe-1203.html właśnie na indukcji i myślę, że tak jest smaczniej i bardziej ekologicznie. 

Roksana13jj
Moim zdaniem zdecydowanie elektryczna.
wiktoriatworkowska

Teraz już wiem, że elektryczna :D Potrzebowałam tylko trochę czasu, żeby się do niej przekonać i nauczyć się z niej korzystać

OlesProject_pl

Akurat w tej kwestii mam podobne zdanie i również uważam, że najlepszą opcją będzie płyta elektryczna- nie jest droższa jeżeli chodzi koszty utrzymania niż gazowa a bezpieczniejsza i wygodna.

jagodakobierska

Ja wybrałam gazową, głównie ze względu na to, że posiadam kuchnię w stylu retro. I inna nie pasuje. Bardz dobrze mi się jej używa, zresztą zawsze nie mogłam się przekonać do płyty.

Tommasz

Wydaje mi się, że zarówno ze względów funkcjonalności i bezpieczeńśtwa, lepiej jest kupić płytę elektryczną, a nawet indukcyjną.

Ewka90

Indukcyjna zdecydowanie najlepsza przynajmniej jak dla mnie, sama mam SenseBoil, wygląda bardzo dobrze, a do tego nic na niej nie wykipi :)

Emora00

Zdecydowanie płyta. Koleżanka ma od Electroluxa SensePro, ma termosonde która wysyła sygnał gd danie jest gotowe. To jest super sprawa

Oliwia556
Emora00 napisał:

Zdecydowanie płyta. Koleżanka ma od Electroluxa SensePro, ma termosonde która wysyła sygnał gd danie jest gotowe. To jest super sprawa

A gdzie wysyła ten sygnał? Wie, że mięso jest udoszne np? 

Emora00

Płyta indukcyjna najlepsza na świecie Sense Fry jest słyszaam świetna od Electroluxa Płyta relguluje temperature na patelni, więc wszystko usmaży się znakomicie

Oliwia556
Emora00 napisał:

Płyta indukcyjna najlepsza na świecie Sense Fry jest słyszaam świetna od Electroluxa Płyta relguluje temperature na patelni, więc wszystko usmaży się znakomicie

Czyli nic nam się nie przypali, dobrze rozumiem? Płyta sama wie jaką temperaturę dobrać? 

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja