Forum

Wnętrza - Kuchnia

Płyta szklana czy ze stali nierdzewnej?

sympatyczna

Witam, wybrałam sobie piekarnik pod zabudowe z Mastercooka i zastanawiam się nad płytą. Mieszkanie mam w bloku, więc indukcyjna odpada, pozostaje gazowa i tu rodzi się problem czy wziąć śliczną czarna, szklana płytę, na której widać każdy paluch i każdą kroplę czy zwykłą ze stali nierdzewnej, na której widać troche mniej? Która jest lepsza w utrzymaniu? Dodam że zlew będzie obok.

acoria

A czemu blok wyklucza indukcję. Poza tym indukcyjną możesz do zwykłego gniazdka podłączyć, siła zbędna. Ja stawiam na szkło, paluchami nie bardzo wskazane jest dotykać kuchenki,więc problem z głowy, pozostaja zabrudzenia po garach i obiedzie, a te widać wszędzie. Na czym jest je łatwiej wyczyścić? Ja robię psik psik, ściereczką i działa. A jeżeli chodzi o czystość, to gaz jest najgorszą opcją, coś strasznego doczyścić palniki. Uwielbiam moją szklaną indukcyjną płytę, brak wad.

sympatyczna

To są dośc stare bloki i z tego co mi tłumaczyli, "za mało prądu płynie do mieszkania" czy jakos tak

agulan82

A ja muszę zapytać na czym polega działanie indukcyjnej kuchenki?? Ale z tego co wiem to trzeba posiadać specjalne garnki, bo nie każdy można postawić. Ja mam szklaną płytę w wynajmowanym mieszkaniu i wiem na pewno, że w swoim takiej nie zamontuję. Może i w czyszczeniu jest łatwa ale tylko wtedy gdy robisz to od razu, niestety przypalone rzeczy na tej kuchence trzeba mocno doczyszczać a i tak nie zawsze schodzą i z czasem wokół kół palnikowych zostały takie delikatne ślady, których w żaden sposób nie mogę doczyścić, dlatego ja kupię palnikową, gazową na stali

wega

Witam Pracuje u http://www.fronty-meblowe.net już kilka ładnych lat i trochę się tego naoglądałem co i jakie kuchenki ludzie stosują. Osobiście nie polecam indukcji ze względu na koszt samej kuchenki i koszt choćby garnków gdzie kilka sztuk kosztuje 3000 zł, które zresztą i tak nie wystarczą na normalne użytkowanie. Kuchenka ze stali wcale nie czyści się lepiej od tej szklanej, a napewno wygląda gorzej a i plamy też jest na niej znać mocno. Reasumując moim zdniem najlepszym rozwiązanie jest zastosowanie kuchenki szklanej ma ładny wygląd i nie jest gorsza w utrzymaniu od pozostałych. Zapraszam do obejrzenia http://www.fronty-meblowe.net mojej firmy. Również ciekawe propozycje mamy w zakresie http://www.fronty-meblowe.net Mam nadzieje że chociaż troszkę rozjaśniłem sytuację Pozdrawiam WEGA

sympatyczna

W dalszym ciągu się waham bardziej podoba mi się ta szklana, ale obawiam się że będę musiała ją czyścić "co 5 minut". Coraz częściej mam wrażenie nie cięzko połączyć coś praktycznego z czymś ładnym :unhappy:

Adrian_s

żaden ze mnie stylista ale osobiście wolę stal nierdzeewną a Ty sobie kup to co Ci się bardziej podoba. pozdrawiam

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja