Forum

Wnętrza - Sypialnia

Poczatek sypialni-rozpoczynam od wyboru materaca

kobra198

Własnie skonczylismy remont sypialni, teraz szukam jakiegoś materaca do łózka, duże małżeńskie łóżko, może ktoś cos polecić ?

GALERIAMEBLOWA

www.galeriameblowa-katowice.pl Serdecznie ZAPRASZAMY :)

milutka1981

Ja mogę Ci polecić MateraceMatadorPl maja swietny wybór, wygodne i gwarancje na wiele lat !

SpectraStore_pl

Materac to bardzo wazna sprawa. Może to głupio zabrzmi, ale jest wazniejszy do łózka. Warto przemysleć ten wybór.

kobra198

Dzieki bardzo milutka1981, skorzystałam z MateraceMatadorPl, tak jak mówiłas, i naprawde jestem zadowolona, wybralismy przez internet bez problemu, a maja naprawde duzy wybór,i pozostaje nam tylko czekać na przesyłkę :)

LozkaWodne

Polecam łóżka wodne wraz z materacami www.LozkaWodne.pl ceny sa bardzo atrakcyjne.

lukas27

na rynku jest bardzo duzy wybor materacy, ja sam miałem problem z wyborem. Na początek trzeba zastanowić się ile przeznaczamy kasy a potem rodzaj materaca: piankowy, sprężynowy, lateksowy a moze wysoko elastyczny. Ja trafiłem na fajny sklep http://materace-dla-ciebie.pl/. wszystko pisze na stronie, dokładne zdjęcia i opisy. Kupiłem materac sprężynowy, jest wygodny i szybko go dostarczono do mnie.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja