Forum

Wnętrza - Jadalnia

Podłoga w jadalni

Modekor_pl

My od lat posiadamy podłogę z drewna naturalnego a konkretnie sosny i jesteśmy zadowoleni,bo odpowiednio zadbana i wypastowana prezentuje się po prostu pięknie,zarówno w jadalni jak i salonie. www.Modekor.pl

KrystynaZGazowni
Modekor_pl napisał:

My od lat posiadamy podłogę z drewna naturalnego a konkretnie sosny i jesteśmy zadowoleni,bo odpowiednio zadbana i wypastowana prezentuje się po prostu pięknie,zarówno w jadalni jak i salonie. www.Modekor.pl

Jak często trzeba pastować taką podłogę?

Modekor_pl

Wystarczy dwa razy w roku tak porządnie użyć dobrej pasty na całości,więcej naprawdę nie ma potrzeby i efekt będzie zadowalający:) www.Modekor.pl

gatrew

Drewniane podłogi są bardzo ładne, ale już trochę zaczynają mi się nudzić. Ostatnio nawet zacząłem myśleć o powrocie do wykładziny. Co do starej cegły, to uwielbiam takie klimaty. ------------------------- Łatwy i tani http://www.tonerygoodline.pl/index.php?

martaa80

podłoga z naturalnego drewna prezentuje się najlepiej baltic wood ma w swej ofercie piękne podłogi które można dopasować do każdego wnętrza

stefanbatory195

Do jadalni polecam panele laminowane firmy Pergo. Moim zdaniem o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie niż penele drewniane które w razie jakiegoś zalania są praktycznie do wymiany nie wspominając o delikatności tego rodzaju podłoża. swoje panele zamówiłem w salonie autoryzowanym Pergo który znajduje sie w Rumi.

bogna44

jeżeli tylko finanse nie stanowią problemu, z całą pewnością warto zainwestować w podłogę drewnianą:) do jadalni wydaje mi sie, że coś swieżego, jasnego, czystego, taki biały jesion na przykład http://bel-pol.pl/offer/product/15/4388/Barlinek/Deska-barlinecka/Jesion-Lemon-Sorbet-Grande-1W1000489 - piękny minimalizm!:)

Decolab24_pl

W ostateczności moze być też parkiet,ale jednak nie ma to jak naturalne drewno,,np buk czy sosna które bedą trwalsze,a poza tym fajnie komponują się z drewnianym stołem oraz krzesłami. www.Decolab24.pl

Miczel

Również uważam, że panele w kolorze naturalnego drewna tworzą fajna atmosferę w jadalni :)

Coffe
martaa80 napisał:

podłoga z naturalnego drewna prezentuje się najlepiej baltic wood ma w swej ofercie piękne podłogi które można dopasować do każdego wnętrza

Pasować na pewno pasuje, zwłaszcza jak jest ładna i zadbana.

marineczka

Salon i kuchnia to miejsca, przez które przechodzi wiele osób. Dlatego ja wybrałabym coś trwalszego :) Drewniane panele sprawdzą się głównie w klasycznych wnętrzach. Ja poszłabym bardziej w nowoczesne aranżacje i zdecydowała się na konglomeraty kwarcowe - coś w tym stylu :) https://www.pinterest.com/pin/367958232031508696/

interiordesigning

Całkiem niezły pomysł z tą cegłą.

Misia22

A ja kupowałam w http://komfiro.pl/ i jestem baardzo zadowolona. Chciałam podłogę dębową ale panowie doradzili mi bambusa. Na początku nie byłam przekonana ale teraz uważam że super sprawa! :) Taki inny jest, nietypowy.

patros

w jadalni to przyda się coś łatwego do zmywania

sasa_nQa

drewno :D

kokoloko

Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie to posadzka marmurowa warszawa...super wygląda i latwa w utrzymaniu czystości :) ekstra pomysl... mi robila firma http://danstone.pl/oferta/posadzki polecam :)

Kertus

Jasne drewno, mam u siebie i prezentuje się świetnie

AgnieszkaGrzelaz

zgadzam sie tutaj z niektórymi osobami na temat deski, wydaje mi się również, ze ona jets lepszym rozwiązaniem, sama mogę to powiedzieć nawet z własnego doświadczenia, bo mam u siebe deskę z artcore i dużo lepiej wygląda i sprawuje się, poza tym deska to tez swojego rodzaju ozdoba jest,a teraz mamy tyle odcieni, że jest w czym przebierać.

katarzyna1980

Niedawno stałam przed takim wyborem, i zdecydowaliśmy się z mężem na deskę dębową. Wyszło pięknie, jadalnia zrobiła się bardzo ciepła i rodzinna. Ostatecznie skorzystaliśmy z firmy pimex, mają naprawdę duży wybór i bardzo kompetentną obsługę. Na dodatek zapłaciliśmy mniej dzięki rabatowi ze strony rabatybudowlane, który polecił nam znajomy. Warto spróbować i zaoszczędzić!

MariaWolek

Panele lub prawdziwe drewno. Żadnych dywanów. Coś spadnie, ktoś pobrudzi, zawsze wszystko z łatwością się wyczyści. Efekt też jest prześliczny.

Odpowiedz w temacie

Podłoga w jadalni

Edytuj wypowiedź

Podłoga w jadalni

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja