Forum

Wnętrza - Salon

Pokó według Feng shui

ardenaskela

Witaj cie moze ktos zna sie dobrze na feng shui poustawialam wszystko tak jak powinno byc i zle sie dzieje niby mialo byc lepiej w moim zyciu i nic gorzej jest :unhappy: Pokoj mam w kolorze pomarańczowym meble sosnowe i podloga jasna dywan w brazach . biurko z kompew w swerze bogactwa szkatulka z bizuteria i skarbonka tez okno od poludnia na przeciwko mam drzwiw rodzinie szafa aw swerzw wiedzy regal z ksiazkami w swerze przyjaciol lawaw swerze dzieci i milosci stoi moje lozko aw naeozniku gdzie swera milosci mam szafke a na szawce duzo podwojnych rzeczy swieczki kwiaty a na scianie obraz delfinow pomozcie co moge zrobic by bylo lepiej bym byla szczesliwa dodam jeszcze ze moj chlopak caly czas jest za granica a nie ze mna choc mnie kocha ciezko mi bez niego.Pomozcie prosze

rez

Myślę,że problem tkwi w Tobie nie zaś w urządzeniu pokoju.Spróbuj skontaktować się z jakimś dobrym terapeutą lub psychologiem.Koniecznie musisz się zdystanować do Feng shui bowiem nasze dobre samopoczucie wynika z naszego stanu ducha. Dobrą metodą jest uprawianie joga.Szczególnie polecam systematyczne oddychanie.Sporo o jodze znajdziesz w internecie.Życzę Ci dużo pogody ducha i uśmiechu.Wszystkiego dobrego!

alexiej

Albo obejrzyj Amelię. I rozejrzyj się wokół to nie brak feng shui może sprawia że nic Ci się nie udaje ale Ty sama. Ludzie którzy wierzą w siebie i nie przejmują się sobą zbyt przesadnie mają więcej szczęścia, bo nikt poprostu nie lubi ofiar. Koleżanka ma razję - idź na jakąś wizytę do psychologa. Nie ma się czego wstydzić - ja miałam tak jak Ty(a nawet chyba gorzej) - pomogło. Feng shui nie sprawi że będziesz mieć więcej szczęścia w życiu, ale może dzięki temu będzie bardziej poukładane. Japończycy wierzą, że jeśli ma się porządek w domu to ma się też porządek w życiu i to chyba prawda. pozdrawiam.

KonradArch
rez napisał:

Myślę,że problem tkwi w Tobie nie zaś w urządzeniu pokoju.

Coś w tym jest na pewno. Z drugiej strony co ma feng shui do pomarańczowego koloru ścian? To raczej krzykliwa i dynamiczna opcja i mocne przeciwieństwo. Warto zmienić. Sigma Coatings z ich paletą barw pomogą.

Odpowiedz w temacie

Pokó według Feng shui

Edytuj wypowiedź

Pokó według Feng shui

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja