Forum

Wnętrza - Przedpokój

pokój cwiczeń

albazsp

wygospodarowałam pokó na przyziemiu 4x4m od wschodu aby zrobic tam siłownię domową. pokój niski ok 2,65 wys. poradźcie jaki kolor na ściany i jakie oświetlenie. sprzętu jest trochę: rower. atlas. biegacz, bieżnia rowerek i jeszcze trochę drobiazgów. Cała rodzina cwiczy. jak to zrobic, aby był przyjemnie.

marekf

możliwości jest kilka - ja bratu doradziłem taką wersję (fragnent piwnicy w domku) sufit biały oświetlenie jarzeniowe oświetlające tylko sufit , a na ścianach by "wzbudzić chęć do cwiczeń - na całych ścianach druk wielkoformatowy na PVC przykryte całe ściany z 4 widokami - na podłodze brązowe kafelki ale na 10 cm przed scianą i na scianie od 2-10cm "falą" kamień wchodzcy na "widoczki"

tombata

Pokój do ćwieczeń lub raczej małą siłownię najlepiej pomalować na kolor, który dodaje sił i energii, pobudza do działania, ja bym wybrała ładny odcień koloru czerwonego, sprzęty masz na pewno czarne więc idealnie te dwa kolory się zgrają, do tego na jednej ze ścian powiesiłabym lustro aby powiększyć optycznie pomieszczenie. Na sufit jako oświetlenie pasowałyby reflektory, duże i cięzkie,

kols

Pokój ćwiczeń to bardzo fajne rozwiązanie. Sama muszę o tym pomyśleć, bo zazwyczaj z mężem dwa razy w tygodniu jeździmy na siłownię, dlatego może lepiej samemu sobie swoją stworzyć. Jeśli tak jak mój mąż macie problem z mało męską sylwetką, polecam Wam stosowanie http://ghbalance.pl/. Naturalny hormon wzrostu nie powodujący skutków ubocznych.

Mike82

wow. Ale ten wątek ma już sześć lat...

Odpowiedz w temacie

pokój cwiczeń

Edytuj wypowiedź

pokój cwiczeń

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja