Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

Pokoj dla dziewczynek roz i szarosc

aneczka10332

witam chce połączyć kolor szary z rozowym..jakie farby polecacie? prosze nazwy

martike

Magnat Pokój Dziecka

aneczka10332

a odcienie jakie dobrze beda sie komponowac? czy ktoras z mam malowala i moze polecić ?

martike

To jest farba ceramiczna, więc jeśli chodzi o zmywalność nie ma szans, żeby jakakolwiek inna mogłaby być pod tym względem lepsza. No i to Magnat - marka zawsze produkowała lepsze farby. Z jednego kubełka można wymalować dużo więcej ściany niż ze zwykłej farby. :)

Malwina82

zgadzam sie! :)

anielaaniol1

My malowaliśmy Beckersem - kolor stony beach i candy pink. Wygląda fajnie z białymi meblami. Ale polecam sobie z testerów skorzystać, bo wiadomo - inny pokój, inny efekt. Dużo od światła zeleży. Tu masz kolorki https://model1.pl/tester-probka-beckers-designer-colour-56-kolorow

martike

Ano właśnie, warto zamówić tester. Można od Magnata bez wychodzenia z domu załatwić drogą pocztową. Warto wybrać od razu ze trzy wytypowane kolory i sprawdzić nawet niekoniecznie na ścianie jak kolor wygląda w naszym domowym świetle.

majka100

Ja miałam ten sam problem. Wydawało się w sklepie, że wybrany odcień szarości będzie ok ale wyszło, że jednak nie. Trzeba było rozjaśnić

martike

@majka100 - na przyszłość zamawiaj testery. Tanie, a pozwalają uniknąć nieprzyjemnych rozczarowań. Na ekranie komputera nigdy nie będzie widzieć koloru idealnie odzwierciedlającego to co zobaczmy po pomalowaniu. :)

malinca

Ja też zazwyczaj jadę Beckersem ;) spoko, długo się trzyma i kolor prawie taki, jak mi się wydawało, że będzie, patrząc na opakowanie.

ZielonaFala

Dokładnie tak, testery to podstawa, rzeczywisty kolor widać dopiero po pomalowaniu.

wroska

w sklepie mają specyficzne oświetlenie i może tak być że kolor na puszce będzie wydawać się inny niż potem w rzeczywistości. ja też własnie najpierw zamówiłam testery duluxa i sprawdziłam jak na żywo wyglądają, potem dopiero kupiłam farbe

Matikos

pamietaj aby kolor nie byl mocno jaskrawy, bo to zle wplywa na samopoczucie i pokoj staje sie nie do wytrzymania ;)

redropolska

Najbezpieczniejsze są pastelowe odcienie, wybierz coś delikatnego. Róż - koniecznie nieprzesłodzony, pudrowy, chłodny.

izzyker

dobrze wziąć po kilka próbek farb różnych firm i odcieni żeby na ścianie ocenić efekt i wybrać najlepszą

Anja75

Róż i szarość pięknie bezie ze sobą szła, ale szarośc taką gołębią bym widziała, w chłodnych odcieniach

Ania5678

Witam! Gorąco polecam ubranka niemowlęce ze sklepu www.lencia.pl Wyłącznie sprawdzeni, polscy dostawcy. Najwyżej jakości antyalergiczne materiały. Idealne dla dzieci z delikatną skórą. Warte wypróbowania, wiele zadowolonych Mam potwierdza. https://lencia.pl/ubranka-c-136.html

majka100

Ja mam w tych kolorach zrobiony salon i jak na tą część domu to jest super :) co do sypialni to mam zieleń, taką pistacjową.

zapper
izzyker napisał:

dobrze wziąć po kilka próbek farb różnych firm i odcieni żeby na ścianie ocenić efekt i wybrać najlepszą

Popieram. Ja tak robiłem. :)

diodak

U mojej córki mam pomalowane stalową szarością i czystym różem z duluxa easycare, moim zdaniem zgrywa się idealnie. Róż jest delikatny jasny, szary bardziej wyrazisty ale absolutnie nie ciemny. Po dwie ściany w jednym kolorze, do tego białe meble, jasna podłoga. Pokoik jak marzenie, nie jedna koleżanka jej zazdrości.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja