Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

pokój mlodziezowy

klaudyss14

Mam dwa pytania: czy pasuje kolor scian przecierany szary + dodatki do pokoju w kolorze zieleni? Oraz turkus z białymi przetarciami na scianie? :tongue:

loooks90

Szary + zielony no nie wiem czy to bedzie najlepszy pomysł ! jeżeli natomiast szary będzie ciemniejszy od zielonego to może sie to fajnie zgrać ! Natomiast turkus z przecieranym białym hmm jeżeli turkus będzie ciemny to tak ale jak jasny to sie to może zlać ! A spróbuj turkus połączyć z zielenią lub błękitem - ostatni modne połączenie :)

xxAniAxx

Witam mam takie pytanko, planujemy z mężem zrobić 15-letniej córce niespodziankę - własny pokój (bo dotychczas miała z młodszą siostrą) , nie wiemy jaki kolor pokoju by dla niej najbardziej pasował... Może pomarańczowy, ma ktoś jakiś lepszy pomysł???

aniulka121212

Hejka xxAniAxx nie wiem czy ci sie to spodoba ale wedlug mnie mozna zrobic twojej córce lepszy kolor naprzyklad jasny roż pomieszac z ciemnym rózem albo pomalowac jedna sciana jasnym :evilgrin: różowym a drugą ciemnym różowym.Zrobisz jak uważasz to tylko moja propozycja

STEMPELKA

witam.nastolatki uwielbiaja sie bawic.najlepszym sposobem na zadowolenie corki,bedzie urzadzenie pokoju w stylu disco.tzn.fiolety(nasycone),rozjasnione zlotem.lub czerwienie z blyskotkami.mozna pobawic sie plytami cd na scianie lub na meblach,swietnie tez wygladaja w ramce.alternatywa sa biale sciany i zabawa oswietleniem lub mieniacymi sie dodatkami.zawsze mozna tez zrobic tapete z ulubionych plakatow corki(fragment sciany)to tyle,pozdrawiam.

i_dobosz
xxAniAxx napisał:

Witam mam takie pytanko, planujemy z mężem zrobić 15-letniej córce niespodziankę - własny pokój (bo dotychczas miała z młodszą siostrą) , nie wiemy jaki kolor pokoju by dla niej najbardziej pasował... Może pomarańczowy, ma ktoś jakiś lepszy pomysł???

MOże lepiej w tym temacie wybadać gust córki, bo z własnego doświadczenia wiem, ze nastolatki lubią mieć coś do powiedzenia, a narzucanie z góry jakiegoś koloru to jak atak na czyjąś swobodę... A tak poza tym, ja raczej głosowałabym nad propozycją, która padła: połączenie zieleni i turkusu w najbardziej optymistycznym odcieniu.

Arcadia

hej. Zalezy jaki szary i jaka zieleń. Jesli bardziej turkusowo-pistacjowa to z szarym przecieranym typu beton będzie wyglądać rewelacyjnie. Natomiast ważne żeby nie przesadzić z kolorami jesli maja być nimi pokryte całe powierzchnie ścian. Jesli kolory są ciemne np. zieleń butelkowa to szary wręcz jasniutki niemal biały ale tylko wtedy jesli pomieszczenie jest od str południowej;) Do seledynu biel łamana np. bardziej budyniowe ecru lub typowa wanilia. Co do tej córki to fakt - popatrz kobitko czym się córa interesuje, czego słucha, co lubi a czego nie. Jak jej wymalujesz różowiutko to powie że to da dzieci ale jak brudny róż w połaczeniu z ecru budyniowym, lub lawendowy fiolecik z bielą np. pobielane mebelki lub białe wiklinowe dodatki (wersja rozmantyczna) będzie gut. Ale jesli jest bardziej coolerką a jej idolką jest Doda Elektroda na przykład to lepiej do tego różu (najlepiej tylko na częsci powierchni ściany) natychmiast domaluj motywy młodziezowych tatuaży i kilka błyszczących tandetnie gadżetów. Bedzie wniebowzieta;))

Nastolata

Pasuje! Ja tak właśnie myślę! Pa!

kiniakindzior

JA MYSLE ZEBYS RAZEM Z MEZEM ZROBILA ZIELONO ROZOWY POKOJ CORCE

Odpowiedz w temacie

pokój mlodziezowy

Edytuj wypowiedź

pokój mlodziezowy

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja