Forum

Wnętrza - Salon

Pokoj przechodni w wynajmowanym mieszkaniu.

smile03

Witam wszystkich. Mam nie lada problem z pokojem, ktory obecnie przyszlo mi zajmowac. Otoz chcialabym zrobic z nim cos fajnego, jednak meble, ktore sie w nim znajduja (i ktore musza w nim pozostac) sa strasznie szpetne i odbieraja mi jakakolwiek wizje aranzacji tego wnetrza. Moze ktos mialby jakis pomysl na ciekawe rozwiazanie? Myslalam o przedzieleniu zaslona czesci sypialnej ale nie jestem jednak do tego przekonana... deccoria.pl/galeria,id,71717.html?utw=1" target="_blank" rel="nofollow">http://deccoria.pl/galeria,id,71717.html?utw=1

Mebline_pl

Myślę,że to nie jest dobry pomysł. Może lepiej byłoby zainwestować w jakieś fajne meble do pokoju oraz dać tam nowy,żywy kolor jak błękit? Co o tym sądzisz? Trzeba nieco odświeżyć to wnętrze. Pozdrawiam www.Mebline.pl

LozkaWodne

Zważywszy na to, że jest to wynajmowane mieszkanie więc meble muszą pozostać. Jednak zawsze możesz dogadać się z właścicielami i np.kupić okleinę na te meble. Nie będzie Cię to dużo kosztować, a na pewno ogólny wygląd pokoju się zmieni.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja