Forum

Wnętrza - Gabinet

pomoc w urządzeniu wielofunkcyjnego pokoju ;-)

sorauer

Witam z racji tego że planuję w niedalekiej przyszłości odświeżyć swój niewielki pokój, w którym śpię, pracuję i przyjmuję gości chciałbym się Was poradzić sprawa byłaby prosta gdyby nie to że pokój pełni wiele funkcji o czym wcześniej wspomniałem. Co do moich wymagań musi się w nim zmieścić spore łózko (140x200), które niedawno kupiłem więc nie chciałbym go wymieniać. Proszę Was o jakieś sensowne pomysły na rozstawienie mebli w tym niewielkim pokoiku. Chodzi głównie o to żeby pokój nie był przytłoczony meblami ale jakoś sensownie wykorzystać powierzchnie. Jak już wspomniałam chciałbym żeby w pokoju zostało łózko o wymiarach 140x200 cm. Przydałoby się również wygospodarować jakieś miejsce na niewielki stolik z dwoma fotelami, krzesłami, żeby było miejsce gdzie wypić kawkę i miejsce na sporą ilość książek ;-) Zobacz zdjęcie: http://www.urzadzamy.pl/s/forum/thumbnails/posts/__tmp__/projekt_4_0x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

KasiaZet

witam, podaj maila to prześlę Ci moją propozycję rozmieszczenia mebelków i sprzętów :)

sorauer

Dzięki za odzew. Mój mail: sorauer@interia.pl

gosiaczek84

Polecam skorzystać z usług sklepów internetowych w przypadku wyposażeniu takiego pokoju. MOżna znaleźć ciekawe obrusy, http://wszystkodlarestauracji.pl/sklep,82,pokrowce_na_krzesla.htm, wazony, świeczki itp za naprawdę rozsądną cenę.

LEDaTEC

Wszystkich, którzy planują zmianę oświetlenia swoich czterech kątów, zapraszam na facebookowy profil firmy LEDaTEC - tylko tam dowiecie się, jak uzyskać 25-procentową zniżkę na wszystkie oprawy: www.facebook.com/LEDaTEC

kols

Warto zakupić jakieś http://esencjadesign.pl/183-krzesla-z-podlokietnikami. Uważam, że w nowoczesnych wnętrzach, takie krzesła będą prezentowały się naprawdę świetnie.

Cynamonowa1

sporo chcesz tego zmieścić w pokoju! może poszukaj rozwiązań takich wielofunkcyjnych - stolik dla gości i miejsce do pracy w jednym miejscu? sporo inspiracji możesz też znaleźć w programach o designie, które ja swoją drogą… uwielbiam oglądać!

KateFotnart

To, że chcesz zmieścić sporo rzeczy w jednym pomieszczeniu, wcale nie oznacza, że nie może ono ładnie wyglądać. Proponuję udekorować je jakąś ładną fototapetą, która fajnie ożywi to wnętrze, a jednocześnie może sprawić, że będzie wydawało się większe wizualnie. Polecam stronę www.fotnart.pl

NinaT

Fototapeta do takiego "zagraconego" pokoju? Zdecydowanie odpada, jeśli w meblach dużo się dzieje to moim zdaniem podłoga i ściany powinny być maksymalnie neutralne ;)

KateFotnart

Nina T pisze ,,Fototapeta do takiego "zagraconego" pokoju? Zdecydowanie odpada, jeśli w meblach dużo się dzieje to moim zdaniem podłoga i ściany powinny być maksymalnie neutralne'' Ja jednak myślę, że w pokoju, gdzie jest dużo rzeczy warto założyć coś co otworzy przestrzeń chociaż wizualnie, bo neutralne ściany mogą tylko to pomieszczenie pomniejszyć jeszcze bardziej

Czternascie

W pokoju o niewielkich wymiarach i tylu funkcjach najlepszym rozwiązaniem będzie wybór jasnych kolorów, które optycznie powiększą przestrzeń. Potem pomyślałabym o wielofunkcyjnych rozwiązaniach (np. składanym stoliku), niewielkich krzesłach.

Daisygirl

U nas właśnie jest niezagospodarowany pokój, nie jest duży, ale ma duże okno i zastanawiam się czy tam nie urządzić "biura". Biurko, szfki biurowe mamy po dzieciach, na ścianach chciałam dać tapety w paski (aby nie było za drogo). Optycznie paski powiększają tylko mimo wszystko boję się takich ścian. Upatrzyłam już takie na http://tapetuj.pl/category/tapety-w-paski i tak myślę, że chyba postawię na jasne paski.

majka123

jasne kolory na pewno powiększą pokój.

rafalsumi

Ewntualnie jakas zieleń tez moze pomóc :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja