Forum

Wnętrza - Pokój dziecięcy

pomocy!!!

ammy

czy ktoś mi pomoże jak urządzić pokoik dla 4 letniej dziewczynki i 5 letniego chłopca ,pokój ma 15m2 dla mnie to tragedia!!

Dizajnerka

W internecie znajdziesz mnóstwo propozycji, w Deccorii też coś. Wystarczy trochę poszperać.

lucia1960

Oglądając galerie deccorii mam wrażenie że mieszkam w noże ludzie tak przepięknie mają urządzone swoje mieszkania i domy że aby pozazdrościć ja tobym musiała setki sponsorów mieć żeby chociaż w części swoje marzenia spełnić.A wy co na to.Może jeż zacznę szukać.

malajka

jeżeli chłopiec i dziewczynka mają zamieszkac w jednym duzym pokoju to mozna to zrobić np tak: podzielić pokój na połowę, jedną połowę urzadzić w kolorach dla dzieczynki a drugą w kolorach dla chłopca, mozna pomalowac wszystkie ściany ja jeden jasny kolor i dobrac tylko odmienne dodatki dla dzieci albo pomalowac jedną scianę w odcieniu jasnego różu np candy pink (beckers) a dla chłopca- limonka. meble proponuje takie same i wyróznić tylko sfery dla dzieci odpowiednimi dodatkami.

lucia1960

Malajka ma rację podziel pokój płytą gipsową,a zawsze można ją potem rozebrać.

malajka

o nie, nie myslałam o podzieleniu pokoju płytą (chociaż jak nie będzie źle to można to rozwazyc ) ale o kolorystycznym podzieleniu a nie inwazyjnym, powodzenia

Olusia_16

Możesz wynając malaża :tongue:

justa1969

tak jak Malajka mowi-podziel pokój na dwie czesci nie koniecznie płytą...samą kolorystyką albo półeczkami,albo jak trzeba scianką....dobrze, ze dzieci sa w podobnym wieku.... beda sie bawic ...ale swoje kąciki do spania musza miec osobno....na pewno dasz rade..powodzenia...:))

JanFachowy

Podejrzewam, że i tak będziesz musiała pokój podzielić, bo za parę lat mieszkanie w jednym pomieszczeniu stanie się nie możliwe dla chłopca i dziewczynki. Dlatego lepiej zrób to teraz, bo potem okaże się, że meble nie pasują czy coś w tym stylu i będziesz miała podwójne wydatki. Każde z dzieci musi mieć swoje Orbis Interior, które będzie jego prywatną i nienaruszalną przestrzenią. Bez tego niebawem zaczną się kłopoty.

anemon

Witam. Duzo zależy od tego czy pokój jest zbliżony do kwadratu, czy długa kiszka... Czy ma np. dwa okna (co by było ułatwieniem ) i jak jest (sa usytuowane). Bez tych danych trudno radzić- jedno i drugie dziecko musi mieć dostęp do swiatła dziennego. Pozdrawiam

wielkidruk

ja bym radził tapetki foto, mogę wydrukować Kubusia Puchatka, czy co tam dzieciaki lubia oglądać, po jednej stronie jednego bohatera bajki dla dziewczynki, po drugiej dla chłopca, realistyczne, jak żywe. Dzieciaki będą zachwycone!!! A jeszcze dodatkowo mogę druknąć naklejki na podłogę, żeby im miejsca urzędowania wydzielić, pomysłów jest mnóstwo,jak chcesz to prześlę zdjęcia takich wystrojów, wielkidruk@gmail.com

DesignStation

witamm moj pomysl troszke inny co do dzielenia nie wiem czy to dobry pomysl dzielic cos w jednym pokoiku wydaje mi sie ze nie powinno sie uwidaczniac bardzo dzielenia w malym pokoiku a raczej znales maly kompromis tzn widze jedno bardzo delikatne biurko na jednej ze scian albo do polowy tak aby moglo spokojnie siedziec i jedno dziecko i drugie z wystarczajacym miejscem na pisanie czytanie granie itp.mozna jedynie zaznaczyc male krzesla obrotowe w danym kolorku dla dzieciakow. reszta kawalku tej samej sciany ciekawe mebelki ale bardzo stabilne bez raczek, i nie ciete do prosta tylko wszystko zaokraglone.... moga byc otwarte bez zbednych drzwiczek itp mozna pobawic sie kolorami polek bokow itp. na podlodze widze kalczukowa gume w kolorku cienego buraka, sciany odcien pomaranczy i zielenie wszystko delikatne, dodatkowo male stworki z bajek ale bardzo delikatnie tak tylko dla zaznaczenia. co do spania to zeby nie zagracac i nie tracis miejsca polecam lozko 2 w 1 tzn szerokosc ok 90 cm dla chlopaa jak jest starszy a spodek wysowany (w bok) dla dziewczynki troszke lozko gdzies ustawione po srodku pokoiku tak aby jenko spokojnie wstalawo sobie na prawa strone a 2 na lewa. Lozko bez kantow poreczy itp. innym slowem bardzo proste ale funkcjonalne.. pozdrawiam

LadyD

Poszukaj koniecznie pomysłów. Jak będziesz w kropce może znajdziesz wyjście i dla siebie. Ja polecam te na stronie Sigma Coatings.

Odpowiedz w temacie

pomocy!!!

Edytuj wypowiedź

pomocy!!!

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja