Forum

Wnętrza - Kuchnia

POMOCY! kochnia połączona z miejscem do pracy.-JAK?

lady50

poszukuje pomyslu na połączenie kuchni z miejscem do pracy tzn. z jednej strony zabudowa kuchni (fuulmax) a z drugiej str. zrobic jakies miejsce do pracy ktore takze bylo by zabudowane jak meble kuchenne ale skamuflowane w jakis fajny sposob! czy polaczyc jakas wyspa? czy zrobić pod sciana imitacje barku? kuchnia moze nie jest wielka ale mozna tam cos wykombinowac 4,5 metra na 7m. prosze!!!!!!!!!!!!!!!!

inDesigner

Witaj, Jest kilka rozwiązań. Jeśli możesz to podeślij rzut swojej kuchni to coś zaproponuje zgodnie z wymiarami :-) Pozdrawiam.

lady50

Fajnie! dziekuje.wieczorkiem sie tym zajme.

lady50

nie wiem zbytnio jak zrobic ten rzut i wstawic w wiadomosci. kuchnia jest prostokatna na scianie 7m są 2 okna na przeciw posrodku dzrwi a na 4,5 m ścianie mamy zabudowe kuchni w kolorze venge natomiast na przeciw jest pusta sciana i wolny caly srodek.jesli cos wymysle wstawie ten rzut .chodzi mi tylko o jakies podpowiedzi fotki przykladowe aby cos sciagnac. z gory dziekuje pragne pomocy a ja nawet rzutu nie mam.

ardarch

jeśli jest Pani zainetersowana poradą projektową to proszę na maila: ard_arch@o2.pl zaproponuję Pani kilka wersji połączenia. jeśli nie ma rzutu, to może chociaż zdjęcia pomieszczenia? pozdrawiam

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja