Forum

Wnętrza - Salon

Pomożcie !

ewelina55

Dziewczyny jestem na etapie urządzania domu.Styl rustykalny, sufity wszędzie z bardzo jasnych desek, w salonie belki, rownież jasne drewno.Drzwi wewnetrzne Porta Harmony kolor dąb syberyjski, to taki ciemniejszy szary.Kolor podłogi w salonie i przedpokoju ceglane kafle.I teraz mam problem jaki kolor listew przypodłogowych, czy dopasować do drzwi czy do sufitow? a moze białe? myśle listwach mdf.Stolarka okienna jest brązowa.Kolor ścian ciepłe odcienie. Nie pytajcie dlaczego kolor drzwi inny niz sufitow, poprostu uwielbiam ten kolor, lubie też łaczyć style :D.

Jeżeli pofraficie wyobraziic sobie to zestawienie to doradzcie z tymi listwami.

dziekuje

Kasparo_pl

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat tutaj uważam, że kolor listew przypodłogowych ma bardziej charakter dekoracyjny i postawiłbym na białe, tak aby dać nieco kontrastu w stosunku do podłogi i tym samym zapewnić sobie pewną doze oryginalności.

ewelina55

Dzięki serdeczne za podpwiedź.Powiem szczerze , ze od poczatku myslałam tylko o  białych.
Pozdrawiam

Ewa

LadyD

Polecam spawdzić produkt Sigmalife od Sigma Coatings. Zdecydowanie ten kolor ma wiele możliwości kolorystycznych co pomoże w wyborze 

Odpowiedz w temacie

Pomożcie !

Edytuj wypowiedź

Pomożcie !

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja