Forum

Wnętrza - Kuchnia

poszukinany stolarz do wykonania mebli kuchennych

katiana

witam...wlasnie jestem przed remontem kuchni i pilnie poszukuje dobrego i w miare taniego stolarza z poznania lub okolic...czy ktos moglby mi kogos polecic?...z gory dziekuje:)

Vaan

Godny polecenia www.fronty-meblowe.net oraz www.fronty-meblowe.net . Fachowa ekipa robia wszystko od podstaw i nawet sprzataja po sobie :tongue:

wega

Podłączam się do Vaana znam firmę i faktycznie fajna ekipa a mebelki naprawde na wysokim poziomie widziałem ich www.fronty-meblowe.net i www.fronty-meblowe.net ale mają też wiele innych propozycji nie tylko dla klientów indywidualnych ale także dla stolarzy takich jak www.fronty-meblowe.net www.fronty-meblowe.net czy www.fronty-meblowe.net www.fronty-meblowe.net ale odbiegłem od tematu Reasumując firma godna Polecenia solidna jakość świetna cena. Projekt bezpłatny nawet w momęcie rozmyślenia się klienta z robienia mebli (klient nie dostaje projektu do ręki do momętu podpisania umowy) ale jest za free jak by nie patrzył.

Buratino

Prowadzę własną pracownię stolarską od 10 lat, zapraszam na strone www.buratino.friko.pl kontakt 512 361 337 ZAPRASZAM :)

lukassa

meble kuchenne na wymiar, Nasza firma wychodzi na przeciw klienta i to własnie my przyjedziemy do ciebie, w każdym miejscu Polski, www.mebledrewniane.bazarek.pl 888 923 907 zadzwoń i umów sie z nami, polecam

XDIALOG

Polecam REdesign- wykonyją ciekawe aranżacje w atrakcyjnej cenie- także projektują oldschool meble! :-) Link:http://deccoria.pl/profil,XDIALOG tel. 793 585 501

babajaga21

Wejdź sobie na www.ofachowcach.pl i znajdziesz odpowiednich specjalistów. Pozdrawiam.

turka

ja wolę porządną firmę niż stolarza, nie ważne jak taniego, ale jeśli chodzi o konkurencyjne ceny i solidne wykonanie, to Fawre ma bardzo ciekawą ofertę z fajną promocją zarówno na kuchnie jak i na inne zabudowy, na ikuchnie.pl można dowiedzieć się więcej

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja