Forum

Wnętrza - Kuchnia

prezent na parapetówkę

Trece

A na przykład jakieś głośniki lepsze czy kolumny? Ja zamawiałem ostatnio na wassermanie i super się sprawują

Magnetina_com

Moim zdaniem fajną opcja na prezent z okazji parapetówki będa dekoracje do odmu, np: stylowe i oryginlane magnesy na lodówkę, co o tym sądzicie?

Magnetina.com

JoannaHorosz

Jak szłam do koleżnki to zamówiłam jej z megasceny doniczkowe kwiaty, kupiłam winko jej ulubione czerwone. I tyle. Do mieszkania nic takiego ze sprzętów nie kupowałam. Ona sama najlepiej wie co jej pasuje. 

Roksana13jj

Ja zwykle kupuję jakieś ścierki albo otwieracze do wina na parapetówkę :p

Magnetina_com

W tym przypadku najlepiej jeżeli prezent na parapetówke bedzie czymś praktycznym i trafionym na nowe mieszkanie, więc polecam skupic się na dodatkach oraz ozodbach, zobaczcie na Magnetina.com gdzie znajdziecie naklejki magnetyczne w wielu ciekawych szablonach.

Endy

Zazwyczaj kiedy jestem zaproszona na parapetówkę przynoszę niespotykane gatunki kwiatów doniczkowych. 

janmatejko

Przynieś szampana i gospodarze na pewno będą bardzo zadowoleni :) Postaw jednak na coś lepszego - na stronie https://dom-szampana.com.pl/ można znaleźć spory wybór świetnych szampanów, więc polecam tam zajrzeć.

kasiakowa06

A ja proponuję bardzo oryginalny pomysł: fajne skarpetki :D Jest teraz tyle ciekawych, kolorowych i śmiesznych wzorów, że na pewno taki upominek zrobi furorę :D

orbital

Na parapetówkę zawsze warto przynieść jakieś przekąski i po prostu coś, co będzie dobre na imprezę. Często kupuję w Piotrze i Pawle https://www.e-piotripawel.pl/kategoria/wedliny-i-mieso/951 zarówno do siebie do domu jak i na jakieś okazje i śmiało polecam ;)

tajusta30

Na początku moze warto napisać ile macie kasy na prezent? Bo od tego w sumie zależy to co kupicie. Fajnym prezentem na parapetówkę może się okazać nawet niewielki dodatek za 20-30 zł. Równie dobrze może to być coś bardziej wyszukanego lub małe AGD bądź komplet garnków, których cena będzie oczywiście odpowiednio wyższa. Sporo zależy tutaj nie tylko od naszych własnych możliwości finansowych, ale i tego, czy goście będą kupować prezenty indywidualnie, czy możę bedziecie się składać - polecam tę drugą opcję z uwagi na to, ze można kupić coś porządniejszego. 

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://ostry-sklep.pl/chlebaki

W sklepie mozna dostać sporo sensownych akcesoriów do domu, wśród nich takie oryginalne chlebaki:

bartek3pl

Na parapetówkę to oczywiście parapety.. A tak całkiem serio to jak ja urządzałem imprezkę po remoncie to szwagier pzyniósł 3 duże pizze na stół. Były smaczne, z Dominium. Goście zadowoleni, żona zadowolona bo nie musiała stać w kuchni, a pizza pierwsza klasa. Jeśli mieszkasz w Gliwicach to polecamhttps://www.pizzadominium.pl/lokale/gliwice . Składniki świeże, ciasto idealnie wypiaczone, nieprzypalone. Niby takie nie pozorne, a szczerze bardziej spodobała mi się pizza niż sokowirówka na którą nie mamy miejsca.

Emora00

My mamy taką tradycję że na prezent składamy się w większym gronie i kupujemy coś ppraktycznego. Przyjaciółka nasza robiła parapetówkę i kupiliśmy jej piekarnik Electroluxa SteamCrisp, gdzie tradycyjne pieczenie jest wzbogacone o pare, potrawy palce lizać, już wypróbowany

Ewka90

O to taki piekarnik to super prezent, u nas zanjomi dostali oszyszczacz powietrze pure A9, spodziewają się dziecka, mieszkają w dużym mieście na pewno się przyda, a pracuje bardzo cicho więc idealnie. 

Elizunia

Najłatwiej kupić coś do domu, może jakąś roślinkę? Jeżelei nie wiecie co konkretnie kupić to zerknijcie sobie na http://malarstwo-rysunek.pl/ Zamówicie tu fajny pomysł na prezent - karykaturę

Oliwia556

Nas było dużo na parapatówce i się złożyliśmy na porządny odkurzacz taki bez worków i bez kabla- Pure Q9, nowy właciciel sprzętu był bardzo zadowolony. 

Marta235

Może oczyszczacz powietrza? Teraz produkt na czasie, ja mam Pure A9 i jestem zadowolona, działa na dużej powierzchni, cicho pracuje.

Natka89

Oczyszczacz to teraz sprzęt numer jeden, jak Ci się sprawdza ten Pure A9? Czuć, że powietrze jest inne? 

E_korek

Ze znajomymi złożyliśmy się i kupiliśmy w prezencie iRobota do nowego mieszkania będzie jak znalazł ;)

JuleczkaT
E_korek napisał:

Ze znajomymi złożyliśmy się i kupiliśmy w prezencie iRobota do nowego mieszkania będzie jak znalazł ;)

Świetna opcja :) jak się idzie w kilka osób to oczywiście można zaszaleć :)

Ja idąc ostatnio na parapetówkę kupiłam troche praktycznych rzeczy - zestaw garnków z patelnią, blender i szkaleczki do drinków :)

nelka11

Nie wiem czy dekoracje to taka dobra opcja jeśli chodzi o parapetówkę.Każdy ma inny gust jeśli chodzi o urządzenie mieszkania tak więc kupienie dekoracji będzie niebezpieczne. Jesli cos nie będzie mu się podobało to nie będzie wiedzial co z tym zrobić ( szkoda bedzie na pewno wyrzucić.....).

Ze swojej strony polecam zastanowić się nad termosem..... Prezent rzadko kiedy dawany ale jednocześnie bardzo praktyczny

https://www.centrumjachtingu.pl/pol_m_SPRZET-WODNY-I-TURYSTYCZNY_SPRZET-TURYSTYCZNY_Kubki-i-termosy-362.html

W tym sklepie mozna dorwać w dobrej cenie. 

Odpowiedz w temacie

prezent na parapetówkę

Edytuj wypowiedź

prezent na parapetówkę

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja