Forum

Wnętrza - Kuchnia

Prezent ślubny

mbiala86

Idę do kuzynki na ślub,będzie kameralne przyjęcie dla zaproszonych gości tylko rodzice i rodzeństwo i ja jedna kuzynka.Nie wiem jak wygląda jej mieszkanie ani co potrzebuje,więc postawiłam na coś uniwersalnego. Pytanie, czy mogę dać zestaw filiżanek na 6 osób?Ma to być prezent w okolicach 150 zl.

beja06

Koleżance kupowałam takie kubeczki http://www.prezentbox.pl/product-pol-8795-Kubek-Paint-Maxwell-Williams-rozowy.html, to porcelana Maxwell & Williams, a więc jedna z najlepszych i mozna u nich kupić ją na sztuki. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie bo nie trzeba wydać fortuny na z góry ustalony ilościowo komplet, tylko kupujesz tyle na ile Cię stać i ile się chce. Bardzo ładne są te z motywami, a możesz zerknąć tez na filiżanki, które są po prosty dziełem sztuki.

Prolida_pl

Moim zdaniem akcesoria do wyposażenia kuchni to bardzo dobry pomysł na prezent,akurat ich szeroki wybór i niższe ceny znajdziesz na www.Prolida.pl

Jacusia

a kto teraz używa filiżanek, daj spokój kup coś z małego agd,na avans.pl coś w tej cenie znajdziesz, choćby odkurzacz. Filiżanki to moim zdaniem bardzo taki nijaki prezent, ale może tylko dla mnie;p

Sklep_Darymex_pl

Ktoś powyżej wspomina o akcesoriach do kuchni,garnkach czy sprzęcie AGD i również muszę przyznać,że to bardzo fajny pomysł,bo zestaw dobrych garnków na pewno każdemu przyda się na nowej drodze życia. www.Sklep.Darymex.pl

majka123

mysię że to dobry pomysł. tego typu rzeczy zawsze się przydadzą:)

szczotka

również uważam, że zestaw fajnych filiżanek to bardzo fajny i przydatny pomysł :)

janmatejko

Ostatnio często spotykam się z prezentem w postaci lustrzanki cyfrowej. Trochę porządniejszy prezent, ale za to bardzo przydatny :)

annakwiat

Ja napiszę co sama chciałabym dostać :) Zawsze przyda się zestaw porządnych, gładkich ręczników łazienkowych w jednolitym, najlepiej jakimś neutralnym kolorze (beż, ciemny granat), zestaw filiżanek do kawy cały biały, bez wzorów. Zestaw najprostszych ale dobrej jakości sztućcy kuchennych, zestaw garnków, małe agd typu blender z wieloma końcówkami i funkcjami. Z droższych prezentów ekspres do kawy ale taki do którego nie trzeba kapsułek. Myślę że takie rzeczy każdemu się przydadzą i będą pasowały do wszystkiego.

Amelia_88

Na wszelkie parapetówki czy prezenty, najlepiej zapytać osobę, którą chce się obdarować. Niejednokrotnie wychodzi tak, że parę osób wpadło na ten sam pomysł, albo jest to rzecz po prostu zbędna.. Najlepiej stworzyć listę. Niech jedna osoba ją ma, np. Mama, przyjaciółka, ktokolwiek. Każdy wybiera to, na co go stać, a osoba obdarowana o tym nie wie, a co najważniejsze, dostaje to, czego dokładnie potrzebuje. Moja koleżanka jak robiła parapetówkę to dostała trzy komplety łyżek wazowych, itd. Zwrócić nie było jak za bardzo.. Dlatego dla nikogo to nie jest problem i kolejnym razem u znajomego, zrobił listę i po kłopocie :)

Odpowiedz w temacie

Prezent ślubny

Edytuj wypowiedź

Prezent ślubny

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja