Forum

Wnętrza - Kuchnia

Problem z kuchnią

amelie

Witam wszystkich serdecznie! Wkrótce przeprowadzam się do nowego mieszkania, płytki nie za bardzo mi się podobają, ale cóż na razie muszą zostać, chce dokupić meble tylko w ogole nie mam pomysłu jakie kolory wybrać. Proszę o pomoc!! deccoria.pl/galeria,id,12281" target="_blank" rel="nofollow">http://deccoria.pl/galeria,id,12281

DesignStation

Witam nio racja jakie kolory: sa jakies kolory ktore lubisz jaka jestes osobka, nio i jeszcze jedno jaka to ma byc kuchnia czy bardziej nowoczesna mysle ze to sa pytania od ktorych pasuje zaczac. mozna kombinoac z wielowa kolorami czy chcesz fronty jednokolorowe lakierowane, czy moze widzisz cos z fornitu tez mozna poszales z kolorami a moze chcesz zeby twoja kuchnia byla delikatnie ubrana w dodatki aluminiowe tzn ramki ze szkla to pasuje uwzdgeldnic pamietaj ze rano pijac kawe masz byc zadowolona z kuchni a wieczorem znajomi maja tez mowic lal ok pozdrawiam

ela123

Witam! Polecam firmę AKO Meble Wnętrza z Krakowa. Są bardzo dokładni i wykonują piękne meble. Można oglądnąć ich prace na stronie internetowej www.ako-meble.pl Jestem naprawdę zadowolona z mebli, które u nich zamówiłam. Namiary na tę firmę dostałam od koleżanki z pracy, która miała od nich śliczną kuchnię.

ivetw

Witam. estem w podobnej sytuacji, bo również wprowadzamy się do nowego mieszkania. Mam pokój na 20m i chcemy zyskać dodatkowe pomieszczenie i zrobić kuchnię z salonem ;-) Przeglądamy dużo projektów, bawimy się programami do projektowania, ale czegoś nam brakuje. Jesli ktoś ma pomysł na ciekawą aranżację, to z góry dziękuję ;-) Pozdrawiam!

ArchiPatri

A może warto zainwestować w porządną farbę, która wyjdzie lepiej niż płytki? Sigma Coatings ma spoko farby.

DecoRoom

Temat wykończenia nad blatem to bardzo szerokie pojęcie i możliwości jest mnóstwo, a finalna decyzja powinna być poparta wyborem pozostałych elementów w tym frontóch kuchennych, blatu, czy podłogi. https://www.instagram.com/p/CRGIZ_qMW7l/

Odpowiedz w temacie

Problem z kuchnią

Edytuj wypowiedź

Problem z kuchnią

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja