Forum

Wnętrza - Kuchnia

PRODUCENT MEBLI KUCHENNYCH NA WYMIAR, SZAF WNĘKOWYCH

unique

Produkcja, sprzedaż, montaż, projektowanie mebli kuchennych na wymiar, szaf wnękowych, garderoby, stołów. Meble wykonywane w ręcznym procesie produkcyjnym, aby móc jak najlepiej dopracować wszystkie szczegóły. Akcesoria uznanych marek: GRASS, BLUM, PEKA, SWINN Obsługa 300km od Poznania z Warszawą i okolicami włącznie. Pracowania Mebli UNIQUE KUCHNIE www.meble-up.pl tel. 500303730 lub 502870297

mamymeble

Producentów mebli zapraszamy do rejestracji, a klientów do wysyłania zapytań o http://www.mamymeble.pl/meble-z-plyty.html, http://www.mamymeble.pl/ z drewna: kuchnie, szafy, zabudowy. MamyMeble.pl łączy klientów poszukujących mebli na wymiar z producentami mebli z drewna i płyty meblowej.

arisa

Witam ... a może tak pochwalicie się swoimi realizacjami a nie zdjęciami ściągniętymi z internetu bo to mało uczciwe wobec potencjalnych klientów :)))) Pozdrwiam

unique
arisa napisał:

Witam ... a może tak pochwalicie się swoimi realizacjami a nie zdjęciami ściągniętymi z internetu bo to mało uczciwe wobec potencjalnych klientów :)))) Pozdrwiam

Przykładowo ostatnie zdjęcie to meble niemieckiej firmy STORMER której jesteśmy przedstawicielami... Jakie to niby z internetu ? Nie ma jak "niezdrowa opinia konkurencji..." :-))))

unique
SalonMeblowy

Wydaje mi się, że realizacja takiej kuchni wymaga dosyc dużo miejsca? Szczególnie jeśli nie jest otwarta na resztę domu.

arisa

ale ja miałam na myśli waszą produkcję a nie produkcję fabryki, której jesteście przedstawicielem:) w mojej galerii są meble, które produkuje moja firma na podstawie moich projektów bądź koncepcji projektantów, architektów :)

unique

Jesteśmy przedstawicielem ale również projektujemy i produkujemy własne meble ( kuchnie, szafy itp ) - jeśli ktoś chce tańszy ale wcale nie gorszy produkt niż meble niemieckie. Zobacz zdjęcie: deccoria.pl/files/32983/29351/6077db6ae6214f0a0e08370dce9b79c6.jpg" target="_blank">http://deccoria.pl/files/32983/29351/6077db6ae6214f0a0e08370dce9b79c6.jpg

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja