Forum

Wnętrza - Kuchnia

Prośba o pomoc w aranżacji kuchni

wrywry

Możemy Ci podsyłać po prostu różne inspiracje, ja dzisiaj trafiłam na zdjęcie takiej kuchni: Zobacz zdjęcie: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/255361_207429719295855_101682149870613_528761_1460067_n.jpg i znów jestem nią zachwycona, jest z galerii facebookowej Nascutirus design. Zresztą z tego co widze to oni zajmują się kompleksową aranżacją wnętrz, więc może po prostu odezwij się do nich?

wega

Polecam firmę www.fronty-meblowe.net na rynku już przeszło 10 lat więc doświadczenie jest spore, program do projektów Planit jeden z najlepszych na rynku (kuchnia jak żywa) poza tym fachowiec zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania oni się tego uczą i mają to we krwi. W modzie jest teraz kolor czarny i czerwony więc może czarny dół a na górę srebrne www.fronty-meblowe.net www.fronty-meblowe.net z czerwonym www.fronty-meblowe.net. Dla zainteresowanych www.fronty-meblowe.net + www.fronty-meblowe.net www.fronty-meblowe.net też wykonują i projektują. Za projekt się nic nie płaci pod warunkiem zakupu mebli w w/w firmie. Jeżeli zaś nie kupuję się u nich a tylko robi projekt to jest to płatne w momęcie chęci zabrania projektu ok 100-150 zł.

Scandiconcept_pl

Może warto urządzić kuchnię w stylu skandynawskim www.Scandiconcept.pl co o tym myślisz?

skitles

Ile ludzi tyle porad :) Ciężko pomóc jak nie wiemy w czym gustujesz, ani jak wygląda kuchnia. Na pewno musisz brać pod uwagę dobrej jakości fronty na szafki, bezawaryjne systemy i funkcjonalność

olga789

Też szukam kogoś do aranżacji , mebli, montażu kuchni. Do całkiem nowe mieszkania. Najlepiej z okolic Warszawy

anija35

A czy słyszałaś o firmie Fawre? Oni są z okolic trójmiasta i działają na terenie Warszawy. Dużą tą kuchnie masz?

skitles

Ja znam, nawet z nimi współpracowałam :) Zdecydowanie polecam

olak123

Witam, Może ma Pani jakieś rzuty? Z kuchniami jest tak, że każda jest inna... bez podstawowych informacji, jak własnie rzuty, budżet oraz indywidualne potrzeby (np. może się okazać , że jest Pani bardzo wysoka i blat lepiej będzie umieścić wyżej niż w standardzie :) ) ciężko jest cokolwiek doradzić. Warto mieć jakiś punkt, od którego można się odnieść, np. inspiracje Tutaj znajdzie Pani nie tylko bazę takich własnie inspiracji z przybliżoną wyceną, ale również istnieje możliwość dostosowania projektu pod konkretne pomieszczenie. https://www.kuchnie123.com.pl/

olga789

Nie nie słyszałam o firmie fawre. Powiedz coś więcej?Ja mam kuchnie taką 2 i pół metra na trzy metry, chcialabym aby w mojej kuchni zmieścił także mały stoli kuchenny lub coś do zjedzenia posiłku dla dwóch , trzech osób.

anija35

Jak stół chcesz jeszcze w kuchni to kuchnia narożna by była fajna, do tego może meble w zabudowie. Ale co do tej firmy to ona na spotkaniu z konsultantem ( za darmo) poradzą Ci coś na pewno. Dopasują do twoich potrzeb kuchnie. Firma ma fajne pomysły i realizacje pełne niespodzianek oczywiście pozytywnych. Do tego montują i elegancko sprzątają po sobie.

skitles

Kuchnia jest nawet sporych rozmiarów, ale jeśli potrzebujesz miejsca to pomyśl o stoliku chowanym. Fajna rzecz :)

olga789

Jak to chowanym stoliku ? Jak to wygląda w jaki sposób jest on chowany?

skitles

Mniej więcej o to mi chodzi : Zobacz zdjęcie: http://www.tco.com.pl/images/pictures/0002200/0002139big.jpg Oczywiście istnieją różne rodzaje takich stołów. A projektanci mogą wymyślić coś zupełnie nowego, pasujące akurat do Twojej kuchni. Tak tylko pomyślałam, że taki stolik to fajna oszczędność miejsca.

olga789

Super ten stół, nawet jeszcze takiego nie widziałam, przypadł mi do gustu.

skitles

Prawda? :) Spokojnie trzy osoby mogą przy nim zjeść a nie zajmuje praktycznie miejsca. Szkoda, że krzeseł tak nie można schować

olga789

No było by za fajnie aby krzesła móc schować, ale słyszałam o skłądanych krzesłach, ciekawe czy jakieś ładne można kupić :)

anija35

Pewnie ładne znajdziesz, ale czy takie składane będą estetycznie wyglądać no nie wiem. Masz dużą kuchnie więc śmiało bym wybrała zwykły okrągły stolik i 3-4 krzesła nawet takie bez opieradeł pod stół je wsuniesz jak będziesz chcieć.

olga789

No pomyślę nad tym wystarczyłyby mi tak z 3 krzesła ale 4 to tak by się zmieściły w sam raz, a zawsze może ktoś mnie odwiedzić. A co sądzicie o spiżarkach w kuchni warto?

anija35

Moim zdaniem warto mieć spiżarkę lub w kuchni zrealizować taki zakątek z taką ścianką spiżarnianą na przetwory ale musi być ona wytrzymała.

skitles
anija35 napisał:

Pewnie ładne znajdziesz, ale czy takie składane będą estetycznie wyglądać no nie wiem. Masz dużą kuchnie więc śmiało bym wybrała zwykły okrągły stolik i 3-4 krzesła nawet takie bez opieradeł pod stół je wsuniesz jak będziesz chcieć.

Szczerze? Strasznie mi się coś takiego nie podoba. Kojarzy mi się z PRL i ceratą na blacie :) Ale to tylko moja opinia. Co do spiżarni, to jak możliwość, to się nawet nie zastanawiaj. Zawsze w kuchni jest potrzebne miejsce, zwłaszcza jeśli kupuj dużo towaru naraz.

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja