Forum

Wnętrza - Salon

Proszę o pomoc w doborze dywanu

malaminia

Witam! Nastał ponowny problem, a mianowicie kupiłam zasłonki koloru stalowo-szary (wygląda na grafitowy).Firana biała makaron. Jedna ze ścian jest czerwona, a reszta ecru. Podłoga ciemny brąz. Kanapa będzie beżowa, ale do czego teraz dopasować dywan? Zastanawiam się nad grafitowym, żeby współgrał z zasłonami. Ale nie jestem pewna! A wy jak myślicie?

aguuula88

Ja osobiście zrobiłabym tak samo jak Ty... wybrałabym grafit ewentualnie czerwień... ciężko coś powiedzieć nie widząc wnętrza... Pozdrawiam:)

inspirator

nie jestem jakoś przekonany do stalowego dywanu. może jakiś mocniejszy akcent ? do czerwonej ściany, może czarny dywan? do tego mały prosty czarny stoliczek kawowy - tak jak w tym http://www.domoklik.pl/pl/inspirujace-wnetrza/2007-kuchnia_i_salon_w_jednym. stalowy dywan jest bardzo smutny. Czarny jest elegancki. No i nie trzeba często odkurzać :)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja