Forum

Wnętrza - Łazienka

proszę o poradę na temat wyboru płytek do łazienki

ternyk

Witam, Czy płytka Paradyż Sabro Silon w kolorze beżowym pasowała by do łazienki 5 m2? Po pierwsze niepokoi mnie wielkość płytek, czy nie są duże do takiej łazienki. Druga wątpliwość to, czy nie są one za bardzo "stylowe" (co widać na aranżacjach producenta - gdzie np. meble lustro są w stylu sprzed naszej epoki ). Dodam,, że chcilibyśmy użyć tylko płytki beżowej i płytki z motywem kwiatowym (reszta dekorów nam się nie podoba.) Zastanawiamy się nad tą płytką bo szukamy jakichś w kolorach jasnych, ale nie smutnych. Wcześniej podobała mi się płytka Opoczno Zebrano lub Pilch Kaleydos, ale po zobaczeniu ich na żywo wydają mi się takie dość poważne i za bardzo "eleganckie", szczególnie w połączeniu z brązami (i po obejrzeniu wielu ekspozycji mam już dość kremów z brązem - chyba taka moda teraz). Z drugiej strony serie z kolore są za bardzo kolorowe . No i chyba raczej płytka błyszcząca byłaby "weselsza". Wracając do Sabro Silon jaki kolor mebli by do nich pasował? Czy pasowały by do nich meble w kolorze drewna np. orzech (coś pośrodku między dębem a wenge)?

marylasek

Zerknij sobie na katalogi wykończeniowe firmy Decoroom. Oni tam mają świetnie wyselkcjonowane płytki Paradyża. Nowej Gali , Opoczna, czy Tubądzina, z aranzacjami przykładowymi, moze co nieco Ci to pomoże.

mervi

Jeśli jasne płytki to meble widzę, o ton ciemniejsze ale nie za ciężkie, by ci tą małą łazienkę nie przytłoczyć. Zobacz sobie też płytki z Ceramstic, mają piękne jasne kolekcje. Wybrałbym płytki odbijające światło, powiększa optycznie łazienkę.

LadyInRed

A ja Ci polecam zajrzeć tu: http://www.favore.pl/uslugi/p%C5%82ytki%20.html jest baaardzo duży wybór, znajdziesz coś dla siebie i można wyrwać fajną zniżkę %%% za skorzystanie...czasmi trafi się nawet 30%!

kwieczko
marylasek napisał:

Zerknij sobie na katalogi wykończeniowe firmy Decoroom. Oni tam mają świetnie wyselkcjonowane płytki Paradyża. Nowej Gali , Opoczna, czy Tubądzina, z aranzacjami przykładowymi, moze co nieco Ci to pomoże.

Z tego co w ich ofercie jest to w zasadzie przy korzystaniu z ich usług w ogóle masz opiekę projektanta przy wyborze wszystkich materiałów wykonczeniowych.

marylasek

No w ogóle jeśli chodzi o tego typu firmy jak Decoroom, to kompleksowość usługi jest ich bardzo dużą zaletą, wszystko na miejscu bez jeżdzenia po obi leroy i inncy molochach co zabiera cały dzień.

Helgaaloalo

Płytki tak, ale drewna nie wsadziłabym do łazienki 5m2 (obawa, że ją stłumią)

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja