Forum

Wnętrza - Jadalnia

Przepiękne, stylowe i ekskluzywne meble do jadalni

Gienka34

Fajne, takie eleganckie stoły i krzesła mają w Vieri Divani. Zobaczcie sobie ich asortyment na stronie internetowej. Robią też na życzenie wszystko na wymiar, więc naprawdę można dopasować meble do swojego wnętrza.

beja06

A co sądzicie o meblach nowoczesnych do jadalni? Bardzo się mi podoba ten styl, a zamierzamy trochę odnowic naszą. Nawet upatrzyłam sobie już taki stół https://meblujdom.pl/stol-alaras-signal-id3582.html ale nie jestem przekonana co do tych krzeseł, jak sądzicie wybrać te, czy może coś innego. Proszę pomóżcie mi się zdecydować. Może ktoś z Was ma takie u siebie, czy one są faktycznie wygodne?

Seartpl

Meble nowoczesne w jadalni sprawdzają się bardzo dobrze. Proste, minimalistyczne formy tworzą harmonijne wnętrza. Dla wielbicieli tradycji polecamy rustykalne kredensy, które nadadzą wnętrzu sielskiego charakteru.

Dorian42

Jeżeli jesteś osobą która szuka stołu rzeczywiście z wyższej półki, który zrobi ogromne wrażenie nie tylko na Tobie ale również wszystkich Twoich gościach to musisz koniecznie sprawdzić najnowszy model stołu Kasparo. Do którego zostało użyte drewno specjalnie wyselekcjonowane, odpowiednio przetarte i sezonowe w zależności od wybranego gatunku. Zestawienie tego z elementem żywicy , szkła i delikatnych diod LED pozwala uzyskać cudowny efekt płynącej rzek . Posiada również wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu stół „ożywa” gdy w pobliżu znajduje się człowiek. Moim zdaniem jest on jak najbardziej wart swojej ceny.

gosiak67

Zachwyciłam się meblami od www.makdekor.pl. Luksusowe i oryginalne produkty typu pufki, komody, nadadzą niebywałego uroku wnętrzu. Firma ma poza tym w ofercie szereg produktów do aranżacji wnętrz w korzystnych cenach.

gosiak67

Stylowe meble i dodatki można znaleźć u www.artparadise.pl. Szykowne meble i urzekające dodatki tworzone z pasją i zaangażowaniem. Goście zachwycają się wyglądem mojego wnętrza. Cenowo konkurencyjnie.

MebloDom_com_pl

Moim zdaniem takich mebli warto poszukać w Internecie, a konkretnie tutejszych sklepach gdzie zawsze znajdą się promocje, zerknijcie także do nas :)

marineczka

Ekskluzywnego charakteru jadalni z pewnością nada stół z blatem z konglomeratu kwarcytowego, wykonanego na wzór włoskiego marmuru. Ja jestem zakochana we wzorze Calacatta: http://calacattaen.technistone.com/index.html

sopelek

OK, mogą być ładne ale rzeby zaraz przepiękne. Przepiękne to mogą być krajobrazy. Meble do jadalni przede wszystkim powinny być wygodne, żeby się człowiek przy obiedzie nie męczył. Wygodne tapicerowane siedzisko i oparcie to podstawa, do tego lekko odchylone ku tyłowi oparcie, najlepiej delikatnie wyprofilowane pod wypukłość pleców i siedzisz jak ta lala. Dla mnie wzorcem tego o czym piszę jest zestaw jak tutajhttps://ajes.pl/2018/11/06/kupujac-meble-do-jadalni/

I dzięki temu że są wygodne, dla mnie są jednocześnie przepiękne, ale już takim pragmatykiem jestem i nic na to nie poradzę.

8darek8

Jeśli chodzi o meble to najlepsze są robione pod wymiar :) wtedy wszystko idealnie pasuje. Bardzo dobrze, gdy są jeszcze bardzo ładne. Jestem wymagający jeżeli chodzi o detale dlatego szukając mebli do swojego domu skorzystałem z usług państwa Czaplickich - meble ekskluzywne warszawa. Solidne, ładne z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Polecam szczególnie perfekcjonalistom

Rzasa_pl

Nie każdego stać na meble które będą wykonane na wymiar, tutaj polecam zerknąc także na nasze propozycje Rzasa.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, oczywiście wysoka jakość gwarantowana :)

MoniMil

Ja zastanawiam się nad meblami w stylu prowansalskim i bardzo spodobał mi się komplet z inspiracji "Jadalnia" , którą znalazłam w internecie.

Załącznik
AdidarMeble_pl

Jeżeli chodzi o piękne, stylowe i oryginalne meble do jadalni plus do tego zestaw stołu z krzesłami, to plecam zerknąć na nasze kolekcje z AdidarMeble, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie :)

Agniechra123

Ja zawsze byłam oryginalna i nie ukrywam, że bardzo podobają mi się w jadalni takie witrynkihttp://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/witryny/ bo stół i krzesła to ma każdy :) Oczywiście jeśli macie takie szczęśćie żeby mieć jadalnie. Mi się to udało dopiero po 15 latach ;)

moniam91

Od siebie moge polecic tylko www.moonwood.me . Sama zamawiałam i jestem bardzo zadowolona, maja piękne stoły dębowe :)

Olaf5

Solidne. IDealnie dobrane a za razem ekskluzywne meble do jadalini znajdziesz w https://www.edinos.pl/rypin Najwyzsza jakość.

monika2508

A może coś na wymiar? Na http://www.megandesign.pl/meble-do-jadalni-wroclaw jest bardzo ciekawa oferta mebli do jadalni właśnie. A meble na wymiar dają nam spore możliwości jeśli chodzi o aranżacje. Bo najważniejsze jest to by meble były po prostu użyteczne i praktyczne. 

siniak

Bardzo ładną sofę venice od puszmana w jadalni mają nasi sąsiedzi. Żona też chce taką kupić, ale ja się boję, że będą nam mówić, że od nich zgapiliśmy. Chyba wybiore lund, która wygląda podobnie ale jednak trochę inaczej ;) 

wiola438

Za dobre jakościowo meble trzeba zapłacić sporo pieniędzy, całe szczęście są dostępne jeszcze outlety, z których można skorzystać typu KleRo, można go znaleźć w Opolu na Szarych Szeregów. Dobra opcja, bo meble serio są tańsze nawet o 50%. Mają piękne komody i witryny, można kupić u nich też lampy kryształowe, aktualnie na taką poluję.

Załącznik
bibitka

Na pewno meble nowoczesne znajdziecie w skelpie zona-design sama zamawiałam u nich dość dużo mebli z których po roku użytkowania jestem naprawdę bardzo zadowolona

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja