Forum

Wnętrza - Jadalnia

Przestronnie dla dwojga

Vena

Przychodzi taki czas, kiedy dzieci zakładają własne rodziny i odchodzą z domu. Ten moment jest doskonałą okazją http://projektowanie-wnetrz-lublin.blogspot.com/ i dostosowania go do aktualnych potrzeb, Zagracone dotychczas mieszanie może w końcu odetchnąć przestrzenią. W załączonym projekcie wyburzono ścianę działową pomiędzy salonem, a dawnym pokojem dziecka. Operacja ta pozwoliła utworzyć jedno duże przestrzenne wnętrze, któremu nadano dwie funkcje. Salon połączony z jadalnią jest świetnym rozwiązaniem. Duże wnętrze przegrodzone jest jedynie murkiem, na którym ustawiono liczne kwiaty. W części jadalnej króluje stół, tak przydatny do rodzinnych obiadów. W salonie usytuowano duży narożnik doskonale prezentujący się na tle zieleńca. Kominek znajdujący się w rogu pokoju emituje ciepło zapewniając przytulną atmosferę wieczorów spędzonych w bujanych fotelach. W miejscu proponowanego murku można także ustawić komodę, w której wyeksponujemy zastawę stołową. Ściany salonu tworzą swoistą kompozycję przestronną utworzoną poprzez nałożenie różnej grubości płyt gipsowo-kartonowych pomalowanych farbą strukturalną o różnej grubości ziarna. W celu podkreślenie reliefu, zróżnicowane także kolor farby, tak więc wnętrze bawi różnorodnością form i odcieni przechodząc z grubej struktury o najciemniejszej barwie poprzez delikatniejszą o kilka tonów, aż do całkowicie gładkiej powierzchni o subtelnym pastelowym zarysie wybranego koloru. W mieszkaniu, w którym gospodarują dwie osoby, zrezygnowano z rozdzielania łazienki i ubikacji. Wszystkie urządzenia sanitarne znajdują się w jednym pomieszczeniu, a w miejsce dawnej ubikacji utworzono garderobę. Pozwala to na całkowite wyeliminowanie szaf z salonu, który dzięki temu zyskuje na przestronności. Jednym z założeń projektowych było stworzenie wnętrza o charakterze gościnnym i otwartym. Ten efekt uzyskano poprzez wykluczenie zbędnych drzwi. Podawanie posiłków z kuchni do jadalni stało się łatwe. Sypialnia natomiast stanowi jakby dalszą kontynuację garderoby. Znajdują się w niej rzeczy podręczne, bowiem dłuższa ściana zabudowana jest w całości szafami wnękowymi. Całe wnętrze jest słoneczne i przejrzyste. www.kuchnie-vena.pl Vena Aranżacje Wnętrz Lublin

zszywka

Zazwyczaj jak dzieci się wyprowadzają to już robi się przestronniej. Latorośle zabierają swoje rzeczy, czasem nawet meble, wiec na brak miejsca nie mogą rodzice narzekać. Wtedy warto się zastanowić nad tym jak zagospodarować wolne miejsce. Ja bym skorzystała z usług projektanta w takim przypadku.

lunatyczka

Ja chyba też, tego typu remonty są bardzo trudne i zazwyczaj i efekt jest różny, nie zawsze satysfakcjonujący. wiele razy miałam okazję się przekonać,że czasami nawet drobne sugestie profesjonalisty są absolutnie bezcenne:), i co ciekawe czasami nawet niezbyt drogie...

Chr1su

W jadalni ważne jest by po prostu przyjemnie się jadło . Na pewno do tego celu można wykorzystać http://www.mamita.pl od firmy Mamita . Drukowane są w na prawdę wysokiej jakości , powiedziałbym wręcz fotograficznej , do tego dostępne są w wielu wzorach .Cykloheksanol to substancja mocno szkodliwa dla zdrowia oraz rakotwórcza . FOTOTAPETY MAMITA NIE ZAWIERAJĄ CYKLOHEKSANOLU !

Kombinatorka

Ja też jestem zdania że pomoc projektanta jest nieoceniona. Dzięki nim udaje się osiągnąć efekt połączenia stylu i estetyki z funkcjonalnością. I faktycznie nie jest to takie drogie jak by się wydawać mogło. Zwłaszcza że wiele firm takich jak n-design podchodzi do klienta indywidualnie i dopasowuje isę do jego budżetu.

billie

Ja akurat lubię sama bawić się w aranżację swojego mieszkania, cieszy mnie to jak sama mogę zaplanować sobie gdzie, co i jak postawię aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy umieją coś takiego robić i oczywiście nie każdy czuje się dobrze w tej dziedzinie. Wtedy świetną sprawą jest wynajęcie firmy projektującej wnętrza bo zaplanują wszystko zgodnie z naszym gustem i upodobaniem. Kombinatorka - firma n-design robi rewelacyjne projekty. Ich aranżacje znalazły się nawet na okładce magazynu dom i wnętrze

mirenka

hahah skąd ja to znam już trochę nie mieszkam z rodzicami ale przez długi okres przyjeżdżając do domu nie widziałam żadnych zmian mama bardzo chciała powiększyć łazienkę i zrobić sobie osobno sypialnie i pokój gościnny tylko nigdy nie było na to czasu dla tego wzięłam sprawę w swoje ręce i wynajęłam firmę n-design profesjonalnie i szybko zajęli się zaprojektowaniem i urządzeniem całego mieszkania rodzice są bardzo zadowoleni a ja szczęśliwa że mogłam coś dla nich zrobić i podziękować z tyle lat opieki.

simply

no tak można się samemu pobawić w aranżację wnętrz, ale ja się przyznam, że niestety nie mam talentu do aranżacji wnętrz. Więc ja jeśli coś chciałabym zmienić w swoim mieszkaniu chyba zdecydowałabym się na wynajęcie firmy projektującej wnętrza, jak na przykład tej wyżej wspomniana n-design

antonowka

Tak zachęcacie do tej firmy, że się skusiłam i właśnie oglądam ich projekty. Całą sobą popieram pomysł wynajęcia fachowców. Co prawda też lubię sama bawić się aranżacjami, ale jestem pewna, że na wiele fajnych rozwiązań nie wpadłabym. Ciekawa jestem jaką mają cenę? Widzę, że np. nadzór nad wykonaniem jest gratis. Brzmi całkiem obiecująco.

ala30

Uważam osobiście, że wyprowadzka dzieci z domu to idealny czas na remont. Tym bardziej że w mieszkaniu robi się więcej miejsca i można w ciekawy i oryginalny sposób wykorzystać przestrzeń. Ja ostatnio przeglądałam strony i natrafiłam na n-design.pl Bardzo spodobało mi się ich portfolio. Mają innowacyjne pomysły na aranżację każdego pokoju,.

kamilla1

Ja polecam meble firmy Kelman. Są one funkcjonalne, w bardzo atrakcyjnej cenie, a najważniejsze, że przy tak bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Domator38

Wszystko zależy tylko od Waszego podejśćia do tematu. Najlepiej będzie sprawić, że znajdziecie sporo intymności w tym miejscu. Takie akcesoria jak https://econdom.pl/k/24/lubrykanty mogą bardzo Wam w tym pomóc. Trzeba tylko o tym pomyśleć wcześniej.

Odpowiedz w temacie

Przestronnie dla dwojga

Edytuj wypowiedź

Przestronnie dla dwojga

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja