Forum

Wnętrza - Salon

rudera !!!

joanna_oslo

witam serdecznie... wlasnie kupilam mieszkanie o ile mozna to tak nazwaz ,pokuj razem z kuchnia i holem.w oplakanym stanie musze kupic meble wszystkie lacznie z kuchnia.niewielkim kosztem odmalowac od podstaw sciany. kto mi pomoze znalesc odpowiedni kolor i dobrac meble. tak na marginesie uwielbiam kolor fioletowy i srebrny. marzy mi sie lampa ultra fiolet..prosze o pomoc

AsiaQ

Skoro lubisz fiolet i srebro to idź w tym kierunku. Mebelki proponuję jasne.Trudno coś powiedzieć nie widząc mieszkania Ja jestem właśnie w trakcie generalnego remontu mieszkania po dziadkach. Zakupy robiłam w leroyu ( wg. mnie najtaniej ). Powodzenia.

jmdesign

witam polecam moja stronke- moze tam znajdzie Pani jakies inspiracje www.jmdesign.pl chetnie pomozemy cos doradzimy tylko prosimy o wiecej szczegolow:) pozdrawiam JMDESIGN

ardarch

witam, służę poradą projektową, fiolet i srebrny - bardzo ciekawy wybór, mało osób decyduje się na odważne nowoczesne wnętrza. jeśli jest Pani jedną z tych co chce choć trochę zaszaleć to proszę na maila : ard_arch@o2.pl jeśli się Pani zdecyduje na poradę, bardzo proszę od razu o rzut, jakieś zdjecia tego co jest i opis co Pani lubi we wnętrzach, style itp. pozdrawiam:)

misiaka

ja osobiście korzystalem z porady dekoratora w komforcie - bezpłatnie pod warunkiem, że zrobi sie jakieś zakupy :)

Odpowiedz w temacie

rudera !!!

Edytuj wypowiedź

rudera !!!

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja