Forum

Wnętrza - Salon

Salon - pomóżcie

marta7495

Czy może ktoś mi pomóc? Muszę urządzić salon, który jest jeszcze w surowym stanie. kompletnie nie mam pomysłu. Pomieszczenie jest bardzo jasne, ma dwa okna, drzwi do biura i duże wejście oraz na środku sufitu znajduje się wystająca belka, która poprowadzona jest przy jednej ściane odchodzącej od sufitu .Proszę pomóżcie mi w urządzeniu tego miejsca, o odpowiednim kolorze ścian, rodzaju podłogi i jej kolrze i wogóle. Będę bardzo wdzięczna!

Ana_

pomieszczenie samo w sobie jest jasne proponuję wiec ciepłe odcienie z naciskiem na jeden kontrastowy odcień na jednej ze ścian głównych, która by uwydatniła charakter wnętrza:) To tak bardzoooooo bardzooooo golnie, ciężko jest doradzić cos nie widząc czegoś :) Pozdrawiam

marta7495

dzięki a jaką radziłabyś mi podłogę i meble??

Ana_

Jeżeli jest to duży pokój ładnie bedą się prezentować deski polakierowane na matowo bez połysku. Mebli proponuje jak najmniej żeby nie zniszczyć uroku przestrzeni i wpadającego światła-może jakaś komoda i tylko regał pod TV:) Zależy jaki styl wybierzesz wszystko musi do siebie pasować:)

marta7495

Co do podłogi, to musze mieć tarakotę, ponieważ mam ogrzewanie podłogowe i drewno się nie nadaję. I możesz doradzić mi jakiś kolor, rodzaj i wymiar płytek, jeżeli pokój ma wymiary 433cm x 925cm??Będę wdzięczna i proszę o jak najszybszą odpowiedz :)

LadyD

A może warto powiększyć go jeszcze raz i wypróbować kolor SwanSong od Sigma Coatings. To przepiekna złamana biel.

melinda
Jeśli chodzi o meble do salonu to u mnie dobrze sprawdziła się firma Tres Meble w Garwolinie. Mają salon na Stacyjnej https://www.tresmeble.pl/kontakt Przede wszystkim macie u nich super wybór mebli od różnych marek, także naprawdę pod tym względem jest super no i do tego cenowo jest w porządku. Wszystkie meble, które od nich mamy są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, dokładnie, są solidne i mają dobry design.

Odpowiedz w temacie

Salon - pomóżcie

Edytuj wypowiedź

Salon - pomóżcie

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja