Forum

Wnętrza - Gabinet

Sejf w gabinecie?

Alka86

Hej, macie u siebie w gabinecie sejf? Nie chodzi mi o jakiś pancerną, wielką szafę, ale o taki podręczny niewielki sejf, gdzie trzymacie jakieś wartościowe przedmioty? Myślicie, że taka rzecz sie przydaje, czy to raczej fanaberia?

Tadek5

Wszystko zależy tak naprawdę od ciebie i twoich potrzeb. Ja ma w swoim pokoju niewielki sejf firmy hartmann-tresore. Jest to sejf właśnie na różne wartościowe przedmioty (biżuteria, czasem gotówka, zabytkowy zegarek po dziadku, ale zdarza mi się tez trzymać tam jakieś ważne dokumenty itp.) czyli wszystkie rzeczy, które chce by nikt prócz mnie nie miał do nich dostępu. I jest to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie i właściwie każdemu bym coś takiego doradzał mieć. Bo każdy ma przecież rzeczy, które sa dla niego cenne i o które chce odpowiednio zadbać.

Aneczka_prim

O wiele lepiej mieć sejf, niż żeby pieniądze walały się po domu. zwłaszcza w domkach jednorodzinnych, które - mam wrażenie - jakoś częściej są na celowniku złodziei. 

Olive

Niewielki sejf zawsze może być przydatny. Przynajmniej masz pewnoiść, że dokumenty czy pieniądze na pewną są bezpieczne.

sklep meblowy

OlesProject_pl

To prawda, jeżeli tylko budżet Ci na to pozwala to czemu nie i moim zdaniem jak najbardziej warto zainwestować włalśnie w porządny sejf.

mariannabak

Gabinet to pierwsze miejsce do którego zajrzy złodziej moim zdaniem. Cenne przedmioty trzymam we Wrocławiu na Krakowskiej, mam tam skrytkę która jest całodobowo monitorowana.

meblealdo

Dzień Dobry,

Sejf w gabinecie to bardzo dobry pomysł, można zabezpieczyć cenne firmowe dokumenty przed osobami nieuprawnionymi czy też trzymać drobne kosztowności. Sejfy obecnej generacji są bardzo wytrzymałe, a ich złamanie prawie nie możliwe dla zwykłego włamywacza. 

Od lat korzystam z firmy specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań z zakresu ochrony mienia. Sklep internetowy sejfEXPERT to miejsce, w którym można kupić sejfy różnego rodzaju między innymi: sejfy domowe, sejfy gabinetowe, sejfy ścienne, sejfy S1 czy nawet kasę pancerną.

dobryludek

Sejf to poważna sprawa i uważam, że lepiej jest trzymać rzeczy w sprawdzonych depozytach.

Bratkowa

Zgadzam się, że sejf w dzisiejszych czasach to przydatna rzecz. Nie tylko do przechowywania pieniędzy czy kosztowności, ale przede wszystkim do trzymania w nim ważnych dokumentów. Chyba najlepsza firma produkująca sejfy to https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/sejfy-zgodne-z-rodo/ Oprócz klasycznych sejfów można u nich kupić szafy na dokumenty, sejfy na elektroniczne nośniki danych i szafy serwerowe z wentylacją.

kajetannowakowski

Hej, sejf w gabinecie to świetny pomysł na odpowiednie zabezpieczenie ważnych dokumentów firmowych, jeśli szukacie czegoś sprawdzonego to dobrym rozwiązaniem jest wybór Sejf ścienny KSN 35 ma dobrą relację cena jakość oraz można go zamontować na ścianie, więcej można dowiedzieć się tutaj na temat innych sejfów  

malutka44

W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej decydują się na zamontowanie sejfu. Istnieje dużo rodzajów sejfów. Jeżeli masz problem który i jaki wybrać to proponuje skontaktować się z firmą Hartmann Tresore. Służą profesjonalną pomocą https://www.hartmann-tresore.pl/shop/pl/sejfy/

martynap24

Duży wybór i dobre ceny  sklepsejfy.pl

Forti

Uważa, że sejf to fajny pomysł, jednak może nie powinien znajdować się w salonie. Jest to zbyt oczywiste miejsce. 

supermario
Fajna rzecz, jeżeli się trzyma jakieś wartościowe dokumenty, czy też po prostu gotówkę to jak najbardziej.
honoreles

Moim zdnaiem to jak najbardziej dobry pomysł aby zainwestowac w takie coś. Wydaje mi się, że nawet dla lepszego zabezpieczenia można zdecydować się na takie rozwiązanie jakSejfy na broń. Co wy o tym myslicie?

Weronika321

Jak najbardziej niewielki sejf w gabinecie to świetna sprawa. Można tam trzymać pieniądze albo jakiekolwiek cenne rzeczy. Świetną firmą produkującą sejfy jest Hartann Tresore, polecam !

martynap24

Jak najbardziej przydatna rzec, ja mam sejf ze sklepu https://sklepsejfy.pl/ jeśli nie wiesz jaki wybrać, bardzo chętnie pokażą Ci wiele i doradzą odpowiednio 

paluch

Świetny pomysł :) Teraz są nawet takie sejfy RODO, idealne do gabinetu, tak skonstruowane, żeby w sam raz pomieścić teczki i dokumenty: https://sejfexpert.pl/szafy-aktowe-rodo

mork

Jeśli ma to być sejm na pieniądze to oczywiście musi być dobrze zabezpieczony i ukryty a najlepiej wmurowany wtedy moim zdaniem  to ma jakiś sens.

------------------

www.bellaarte.pl

jola12345678

Zakupiłam mały sejf do gabinetu na najważniejsze dokumenty od firmy SKLEPSEJFY.PL z Poznania. Teraz czuje się bezpiecznie jadąc w podróż służbową lub na wakacje.

Odpowiedz w temacie

Sejf w gabinecie?

Edytuj wypowiedź

Sejf w gabinecie?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja