Forum

Wnętrza - Łazienka

Środki czystości

Skorek
Jolanta73

Ja korzystałam z tego odtłuszczacza miałam ten żółty jest rewelacyjny prócz używania np.w kuchni używałam go też na ubrania jak tłustą plamę np.dzieci zrobiły świetnie likwidował plamę jednocześnie nie odbarwiając materiału bardzo sobie go chwalę

AAleksandra

W sumie nie znam tej chemii, może dlatego że staram się kupowac głownie środki czystości z Niemiec - tzn produkowane na Niemcy, z niemieckimi napisami itd, super wydajne są.

InaLazienkowska

Dużo ludzi z niego korzysta i zdecydowana większość chwali sobie. Doskonale rozpuszcza nawet przyschnięty tłuszcz nie pozostawiając żadnych smug. Do tego jest wydajny, ładnie pachnie no i dodatkowo nabłyszcza. Podsumowując chemia meglio jest godna polecenia .

rampol

A nie lepiej uderzyć z innej strony? Czytałem, że ceramika z Maxi Clean jest znakomita do czyszczenia - wystarczy wilgotna szmatka i po sprawie. Nie trzeba szorować i wydawać kasy na środki czystości.

Victori_pl

Ja nie skupiam się na jednych środkach jednej firmy,zawsze staram się szukać tych które są skuteczne,po prostu próbuje rożnych na bieżąco. Akurat o powyższych nigdy nie słyszałam ale dzięki za namiar. www.Victori.pl

orchideaa

Każdy używa różnych środków czystości. Jestem zwolennikiem używania profesjonalnych, które są trochę droższe od tych w sklepach ale zdecydowanie bardziej wydajne. Dobrej jakości http://chemlux.pl są z Forluxa i można je dostać w sklepie internetowym więc w sposób bardzo prosty.

truskwa

Ja nie znam :(

Derkos
Victori_pl napisał:

Ja nie skupiam się na jednych środkach jednej firmy,zawsze staram się szukać tych które są skuteczne,po prostu próbuje rożnych na bieżąco. Akurat o powyższych nigdy nie słyszałam ale dzięki za namiar.

No i to jest dobre podejście, ale trzeba pamiętać, że jak jakiś środek czystości jednej firmy jest dobry to mozna podejrzewać, że inne też będą dobre. Oczywiście to nie jest reguła, ale bardzo często się sprawdza. Jeśli chodzi o środki czystości dedykowane do domów i mieszkań to poszukajcie sobie trzech firm Swish i Mediclean oraz Tenzi są to firmy, z których środki używam już od dłuższego czasu i naprawdę jeszcze się nie zawiodłem. Sprawdźcie tutaj - http://izi.sklep.pl/profesjonalne-srodki-czystosci,c1.html mają spory wybór jeśli chodzi o te trzy firmy. Ostatnio bardzo fajny odświeżacz kupiliśmy o zapachu zielonej herbaty.

Lucyna1988

Ja też nie znam polecanej firmy. A coś do polecenia, gdzie w każdym sklepie można kupić?

wisniewska_lila

Ja osobiście polecam https://generalfresh.pl/. Ewentualnie jakieś większe Tesco, może Lidl.

martilis
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która oferuje środki czystości. Od siebie mogę wam polecić www.lineatrade.net Korzystam z ich produktów od dawna i mogę powiedzieć że mają świetny stosunek jakości do ceny.
darion

dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą środków czystości jestwww.petrusserwis.pl z województwa małopolskiego. Zajmują się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. Polecam wam wypróbować oferowane przez nich produkty.

Esmera

Ja kupuję w Lidlu taką piankę czyszczącą do łazienki i super się sprawdza, zwłaszcza przy czyszczeniu umywalki itd.

plota

A czy zwracacie uwagę podczas wyboru środków czystości na skład? W sensie czy produkt nie jest wypakowany chemią, czy jest ekologiczny itd? Bo ja Wam powiem że w dobie dzisiejszego zainteresowania ekologią zaczęłam zwracać na to uwagę i nawet znalazłam markę która produkuje takie środki https://ludwikekologiczny.pl/ . Koniecznie muszę wypróbować

Roksana13jj

Chyba nigdy nie czytałam składu środków czystości... :p

antek1980

moje ostatnie odkrycie to środki czystości ze sklepu biozym.pl. Bardzo dobra jakość, wystarczają na bardzo długo

Odpowiedz w temacie

Środki czystości

Edytuj wypowiedź

Środki czystości

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja