Forum

Wnętrza - Jadalnia

stół dębowy

ona33

Witam .Polecam stronę www.stolydebowe.pl ze stołem w stylu ludwikowskim .10000 % drewno :)

robbek

Ciekawe. Podobają mi się. Porządny stół to jest to. Nic tak nie dowartościuje i nie nada charakteru jadalni, jak porządny stół.

lukassa

zapraszam na strone www.mebledrewniane.bazarek.pl znajdziecie tam państwo pełen wybór stołów z litego drewna a w tym dębowe

anka321

Ja z kolei proponuję esmebel.com . Mają tam również meble z drewna najwyższej jakości. Do tego oferują możliwość przemalowania zamówionego produktu na dowolnie wybrany kolor i co ważne realizują szybciutko wszystkie zamówienia. Koleżanka z pracy zamawiało niedawno stolik i w ciągu niecałych 48 godz miała na miejscu. A i najważniejsze ceny są zdecydowanie na każdą kieszeń

simply

Przychylam się do opinii mojej przedmówczyni:) Ja też polecam sklep esmebel.com. Cenię sobie ten sklep przede wszystkim za szeroki wybór mebli w 100% ekologicznych i najwyższej jakości:) polecam goraco:)

SalonMeblowy

Jest wiele sklepów, które mają w ofercie stoły wykonane ze 100-procentowego drewna dębowego, dodatkowo oferta może obejmować meble gięte, co dodatkowo dodaje uroku i oryginalności meblowi.

Szafran

Na esmebel.com mają piękne, meble bukowe z kolei. Wyglądają bardzo lekko pomimo swojej niewątpliwej solidności. Nie wyobrażam sobie jadalni innej niż z drewnianym stołek;) Drewno dodaje przytulności i ciepła wnętrzu. W dodatku jest ekologiczne. Kupując przez internet oszczędza się dodatkowo czas i kasę.

lukassa

meble z drewna...lite drewno. Nie mikrowczepy(tzw. parkietówka) dowolna kolorystyka wybarwien www.mebledrewniane.bazarek.pl. zapraszamZobacz zdjęcie: deccoria.pl/files/20293/29863/3eb26de31843145c502bbe6c0ade84d2.jpg" target="_blank">http://deccoria.pl/files/20293/29863/3eb26de31843145c502bbe6c0ade84d2.jpg

angelus

Fajnie wyglądają takie masywne meble, ale nie do każdego wnętrza pasują. Moja znajoma chciała sobie taki stół kupić, ale wszyscy jej odradzili, bo pomieszczenie było małe i taki stół wyglądałby co najmniej śmiesznie - w sumie to nic innego by się nie zmieściło. Doradziłam jej żeby zerknęła na myin.pl Mają tam fajne ławy i ciekawe stoły z krzesłami, sporo tego, więc jest w czym wybierać. Zamówiła sobie taki zgrabny stoliczek i nawet fajnie to teraz wszystko wygląda.

lunatyczka

Tak naprawdę bardzo dużo zależy od wnętrza i oczywiście gustu jego mieszkańców:) Moja mama ma w jadalni taki stół http://www.myin.pl/1933/stol_aries, prezentuje się naprawdę bardzo elegancko i praktycznie każde krzesło do niego pasuje. U mojej mamy "współgra" to z ogólnym, wyglądem jadalni to jest bardzo fajne

IdealMeble
IdealMeble
silvia413

Witam polecam http://www.stolarniakowal.pl/

detox

Stoły dębowe są naprawdę znakomitymi meblami, nie dość, ze wytrzymałe, to jeszcze bardzo stylowo wyglądają. Fakt, że do każdego pomieszczenia czy miejsca nie będą pasowały, a że sporo kosztują, to najpierw trzeba się zastanowić nad tym, czy aby na pewno warto w nie inwestować.

zabobon

Myślę, że jednak warto. Meble drewniane bardzo dobrze wyglądają w jadalni. A czy są drogie? bukowe pewnie droższe, ale można też postawić na sosnę, drewno bardziej miękkie i jaśniejsze, ale ciągle super wygląda taki mebel. Trzeba tylko odpowiednie o nie dbać. Jakiś lakier albo wosk, żeby były bardziej trwałe.

kaspi

Drewniane, solidne meble nie tylko w jadalni dobrze sie prezentują, ale jednak nie kupowałabym sosny, przy dłuzszym użytkowaniu ciemnieje i przybiera taki nie ładny pomarańczowy kolor.

sonia2010

Mnie się najbardziej podobają białe meble. To wcale nie jest prawda, że są mniej trwałe. Ostatnio wpadł mi w oko sklep esmebel.com. Mają tam całą serię białej lakierowanej sosny. Zastanawiam się, czy sobie nie zamówić stołu http://www.esmebel.com/rodziny,marco,11,Stol_160_sosnowy_bialy_lakierowany__Marco,1103.html. Myślę, że będzie się świetnie komponował z białą komodą na tle klasycznej tapety w kwiaty.

Futuri

Białe meble mają jedną zaletę: nie osadza się na nich kurz,wiec nie trzeba ich tak często czyścic,ale są bardziej podatne na zabrudzenia. Ciekawa oferta jest teraz w naszym sklepie www.Futuri.pl

Primalux

a mnie się zawsze wydawało, że białe meble są nie praktyczne ponieważ zawsze widać na nich każde zabrudzenie, do białych mebli tez musi być specyficzna aranżacja wnetrza, bo nie wszytsko pasuje do białego, po za tym przy dzieciach to chyba nie jest dobre rozwiązanie

Mebline_pl

Myślę że zainteresuje Cię któryś z tych stołów http://mebline.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=45&Itemid=29

Odpowiedz w temacie

stół dębowy

Edytuj wypowiedź

stół dębowy

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja