Forum

Wnętrza - Jadalnia

Stół do jadalni?

Smerfetka30

Poszukuję stołu do jadalni dla 4 osobowej rodziny. Zależy mi na tym by na codzień był on składany a na święta czy inne uroczystości mogła przy nim usiąść cała rodzina wraz z Babciami, Dziadkami itp. Przeglądam stoły modułowe na https://plmeble.pl wybór jest duży ale się nie mogę zdecydować. Mozecie coś podpowiedzieć? Doradzić? 

321robin

Zazwyczaj nie odpowiadam, ale natrafiłem na to pytanie, a ponieważ sam długo szukałem to od razu mówię - mój wybór padł na PaulBunyan. Po obejrzeniu ich strony w zasadzie wszystko inne przestało mi się podobać. Oni wszystko doradzili, załatwili transport, a jakość... Mają też rozkładane. Ceny nie mają niskie, ale w końcu taki stół raz na 10 lat kupuję.

lyreth

Ja też szukałam czegoś prostego i eleganckiego. Znalazłam bardzo fajny stół na stronie ABRA, chyba nazywa się Jowisz. Zdziwiła mnie jakość ich mebli, bo jakoś nigdy nie rozważałam podobnych opcji, a tu proszę - klasyczny i niedrogi stół. W święta idealnie wszytskich pomieścił (jakieś 8 osób, jeśli dobrze pamiętam).

Odpowiedz w temacie

Stół do jadalni?

Edytuj wypowiedź

Stół do jadalni?

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja