Forum

Wnętrza - Kuchnia

Stół w kuchni

logitech111

Witam, zastanawiam się, jaki wybrać stół do kuchni-zwykły prostokątny, czy może taki barowy stolik? Widziałem takie stoliki na zdjęciach i całkiem dobrze to wyglądało

Gosiagd

Wszystko zależy jaka duża kuchnia, Nie ma nic wygodniejszego jak porządny stół z krzesłami ,ale nie zawsze jest miejsce.Barek jest fajny do wypicia drinka ,ale obiad wygodniej zjesz przy stole. Fajnie wyglądają szklane stoły na drewnianych nogach. Jeśli jest miejsce można połączyć stół z barkiem ,ale to osobny temat.

tombata

Ja tez jestem za porządnym stołem, barek jest niewygodny, nie da się przy nim zjeść normalnie obiadu i posiedzieć przy kawie i ciachu. Jeśli masz miejsce to na pewno wybierz stół

Nele29

Barek to rzeczywiscie rozwiazanie wygodne wylacznie pod imprezy, ale jesli chodzi o codzienne, rodzinne rozwiazanie, to albo ladny duzy stol z krzeslami, albo cos takiego, jak my wymyslilismy w naszej kuchni :) Zapraszam, rozejzyj sie w mojej galerii ...

lukassa

zapraszam na strone www.mebledrewniane.bazarek.pl gdzie znajdziecie Panstwo stoły oraz krzesła do kuchni i jadalni. 100% drewno,

amelkafr

Jak dużą masz kuchnię? Czy jest ona przestronna? Czy planujesz w niej tylko przyrządzać posiłki, czy również je jeść? Jeśli odpowiedz sobie na te pytania, to myślę że dopiero wtedy można patrzeć jakie dostępne na rynku fashiondecor.pl/27-stoly weźmiesz pod uwagę, przy ostatecznym wyborze.

Dominika0l

A czy zastanawialiście się może nad wyborem porządnego stołu barowe? Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście propozycji jakie przygotowali do polecam zwrócić uwagę na Edinos https://www.edinos.pl/stoly-barowe gdzie będziecie mogli je znaleźć. Ja ostatecznie zdecydowałam się na Aleksander 2X w kolorze białym który idelanie dopłenia całą stylistę wnętrza.

DecoRoom

Jeśli miejsca jest dość warto rozważyć stół rozkładany, bo kilka razy w roku usiądziemy do niego nie tylko w gronie domowników.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

zwinka055

jeśli masz dużą rodzinę, to wybierz większy stół - prostokątny lub kwadratowy, może być tez rozkładany :) a jeśli rodzina jest mała i nie potrzebujesz tak dużego mebla w domu, to kawałek blatu nawet wystarczy :)

grzejniki_Atlantic

W przypadku małego metrażu - przydatny będzie praktyczny stolik, na 1 nodze, ustawiony przy ścianie. Jego blat może być wykonany z tworzywa sztucznego, a noga z metalu.

Odpowiedz w temacie

Stół w kuchni

Edytuj wypowiedź

Stół w kuchni

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja