Forum

Wnętrza - Salon

Styl angielski

Carrie

Jak myślicie - czy styl zwany angielskim - zarezerwowany jest dla domów czy też ewentualnie apartamentów o dużej powierzchni? Jestem szczęśliwą posiadaczką mojego pierwszego M :) które to ma zaledwie 40 metrów. Jestem wielką fanką angielskiego stylu aranżacji wnętrz dlatego pomóżcie - robić czy nie ?:D

jmdesign

Witam Za malo szczegolow czy sa dwa pokoje w 40 m czy to jdna wolna przestrzen? Sama zajmuje sie projektowaniem i wszystko zalezy od ukladu mieszkania. Oczywiscie najlepiej i najlawtwiej wykonuje siie taki styl w duzej powierzchni ale to nie znaczy ze w malym mieszkanku nie mozna uzyskac fajnego angielskiegownetrza - trzeba tylok pomyslec:))) pozdrawiam JMDESIGN www.jmdesign.pl

DesignStation

witam bardzo polecam ten kierynek w mieszkaniu nadaje klasy i wartosci ja tez lubie bardzo styl tzw. angielski pozdrawiam

Carrie

Tak zwana kawalerka - jeden pokój 20 m, kuchnia, łazienka i mały przedpokój. Myślę o drewnianych podłogach, białych listwach przypodłogowych i kolorystyce ścian utrzymanej w jeden palecie :) Meble białe/waniliowe łamane drewnianymi akcentami np jakaś konsolka kolo kanapy czy stolik kawowy. W miarę postępów powrzucam jakieś fotki :) Póki co jestem na etapie gładzi i cała jestem zaklejona gipsem bo robię je samodzielnie :D nie ma jednej dziurki :D! jestem mistrzem hehe :)

zabiegana

Podziwiam i gratuluję odwagi. Skąd wzięłaś instrukcje jak się do tego zabrać i wykonać.

Carrie

Kawałek życia spędziłam w usa i na wyspach gdzie podpatrzyłam parę pomysłów. Teraz jestem w Polsce i staram sie przenieść moją wizję na tutejszy grunt. :-) Widzę to w głowie ... tylko mam problem z zakupieniem pewnych rzeczy. Np. białe listwy przypodłogowe są u nas towarem "luksusowym"? - wnioskuje z wypowiedzi doradców sieci marketów budowlanych. Są nie do kupienia u producentów paneli podłogowych. Pozostaje mi chyba zkaupienie u stolarza zwykłych sosnowych i malowanie na biało?! Może ktoś ma jakiś pomysł gdzie mogę je dostać? Oczywiście pomijam w tym momencie dostawców niszowych u których ceny przerastają moje możliwości :-) Podobne doświadczenie z białymi kafelkami pt: " szkliwiona białą cegiełka". :-( W sklepach króluje kremowo brązowy trend - ewentualnie złota przecierka :) Ludzi z podobnymi upodobaniami pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Carrie

A co do gładzi jeśli o to Ci chodzi :) - poczytałam w necie ... Pot płynął po czole i po plecach .. ale udało sie ...:P Gdybyś miała pytania - wal śmiało - nie jestem specjalistą w żadnym razie ... ale może coś podpowiem na podstawie moich ścianek :)

jenro

http://www.archideko.pl/produkty/garderoby/index.html tutaj można zamówić drzwi przesuwne z możliwością podłożenia dowolnego zdjęcia, jeślii mówimy o małej powierzchni i kreacji np. na styl angielski , może być to bardzo użyteczne

jenro

http://www.archideko.pl/produkty/garderoby/index.html tutaj można zamówić drzwi przesuwne z możliwością podłożenia dowolnego zdjęcia, jeślii mówimy o małej powierzchni i kreacji np. na styl angielski , może być to bardzo użyteczne

elasan

Polecam produkty ze strony www.emb-arte.com Niedawno zakupiłam tam lustro i jestem zachwycona!:)

inspirator

Ja również bardzo polecam i zachęcam Cie do urządzenia mieszkania w tym stylu! Na małej powierzchni jak najbardziej można postarać się o super urządzenie i to w dowolnym stylu - trezba tylko pamiętać, że małe pomieszczenie łatwo zagracić, więc nie wolno przesadzić z dodatkami i stylowymi gadżetami. Zobacz sobie to http://bit.ly/7zxbOE styl niby bardziej amerykański, ale kanapę mogłabyś sobie zaadoptować. Bardzo zgrabna i niewielka. Ciekaw jestem jak poradziłaś sobie z urządzeniem. Może jakieś foto ?

Aleksandra35

Styl angielski jest super :) W szczególności podobają mi się lampy angielskie, szukałam do siebie do kuchni własnie czegoś z oświetlenia i trafiłam na sklep https://lampy-angielskie.pl , fajna opcja, że zamówienie można odebrać na miejscu w sklepie w Rzeszowie na armii Krajowej 4A. Zawsze jest opcja oddania lampy jak się nam nie spodoba :)

DecoRoom

Styl na pewno ciekawy, niebanalny u nas szczerze mówić dość rzadko wykorzystywany i jego inspiracje przy aranżacjach wnętrz, gdzie raczej króluje styl skandynawski. https://www.facebook.com/decoroom.eu

melinda

uuuu boski, uwielbiam, piękny jest, ale myślę ze dobrze wygląda w dużych wnętrzach, w domach a do bloków bardziej skandynawski pasuje.

kontencjusz

Bardzo podoba mi się styl angielski i powoli wprowadzam go do swojego mieszkania - może nie na 120%, ale chcę, żeby było klasycznie. Zwariowałam ostatnio na punkcie dodatków w tym stylu i ostatnim moim zakupem są wieczne róże - szczerze polecam, wyglądają naprawdę ładnie i długo stoją :)

KarolinaW

Bardzo lubię, moja kuchnia to troche styl angielski. Podoba mi się w tym stylu taki romantyzm i sielskie klimaty.

dzony78

Ja miałam zrobione meble na wymiar lekko na styl angielski, ale mimo wszystko nowoczesne. Generalnie polecam zawsze sprawdzić ofertę mniejszych firm w swoim mieście, które wykonują meble, bo czasami się okazuje, że dobra jakość jest właśnie w tych mniejszych, gdzie dbają o swój wizerunek i klienta.

Tommasz

Takie meble angielskie to istny majstersztyk i z pewnością będzie to sporo kosztować, jednak można się pokusić. Pamiętaj, że trzeba pamiętać o aranżacji całości, żeby to miało ręcę i nogi.

jutinnaa44

Ja także jestem miłośniczką stylu angielskiego we wnętrzach! <3 Dlatego też długo szukałam sofy, która pomoże mi stworzyć klimatyczny i komfortowy salon w angielskim stylu :) znalazłam ją u puszmana, to model Royal! Jest naprawdę rewelacyjna i nie kosztuje fortuny :)

siniak

Moja dziewczyna spędziła wiele godzin na przeszukiwaniu Internetu w celu znalezienia sofy, która będzie pasowała do stylu angielskiego. W końcu trafiła do Puszmana, gdzie zauważyła sofę royal. Po zakupie i przetestowaniu, śmiało mogę stwierdzić, że warto było tak długo szukać :D Sofa jest mega, mega wygodna :D

Odpowiedz w temacie

Styl angielski

Edytuj wypowiedź

Styl angielski

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja