Forum

Wnętrza - Salon

Stylowy beton architektoniczny do salonu - zakup

Hobon

Cześć

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie betonu architektonicznego na ścianę? Jeżeli tak, gdzie go szukać licząc na jakość wykonania i racjonalną cenę, pozdrawiam!

Weronika334

Ja jestem fanką betonu architektonicznego zarówno na elewacji, jak i wenątrz m.in w salonie. Dlatego też jak już zabieraliśmy się za planowanie wykończenia domu to wybór padł na Weneve, gdzie wybór tego typu propozycji materiałów jest ogromny o czym przekonacie się m.in tutaj https://weneve.com/pl/107-plyty-betonowe-scienne-i-elewacyjne-beton-architektoniczny mam nadzieję, że dobierzecie co trzeba i efekt naprawdę zrobi wrażenie :)

KrzysztofMer

Bardzo dobry wybór! Ja do sypialni znalazłem w Weneve beton architektoniczny układany na jodełkę, a dokładnie jest to model VT - PB35 (KS kość słoniowa) JODEŁKA. Pięknie wykonany, trwały i efekt końcowy naprawdę wyszedł nam genialnie ;)

Tomasz43

Dobrze wiedzieć, wezmę pod uwagę i oby temat nam się nadal rozwijał bo właśnie chyba skuszę się na taki meteriał w swoim salonie. 

adam_nowy

W ogóle teraz betonu to jest naprawdę sporo rodzajów, tutaj możesz sobie zerknąć -https://weneve.com/pl/ chyba do każdego wnętrza coś pójdzie dopasować.

Sebko43

Trudno się z Waszymi wypowiedziami nie zgodzić, wystarczy odwiedzić ofertę weneve żeby przekonać się jak piękne propozycje udało im się zestawić jeżeli chodzi o płytki i beton architektoniczny zarówno do zastosowania na zewnątrz, jak i w środku. Taką fajną opcją jest na przykład w mojej ocenie 
DS (biały złote kruszywo) - płyta beton architektoniczny który zamówiliśmy do naszej sypialni, mam nadzieję że zrobi wrażenie!

Odpowiedz w temacie

Edytuj wypowiedź

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja