Forum

Wnętrza - Jadalnia

świeczniki z mosiądzu

solarlampy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Produkujemy oświetlenie z mosiądzu. Od niedawna wprowadziliśmy do oferty świeczniki z mosiądzu, stanowiące niewątpliwą ozdobę stołu. Zapraszamy na zakupy!

zszywka

Świeczniki z takiego materiału są bardzo ładne, nieźle prezentują się w stylowych wnętrzach, ale jest z nimi jeden problem. Przede wszystkim mosiądz lubi sobie zachodzić takim specjalnym nalotem - więc jeżeli chce się już coś takiego mieć w domu, to najlepiej kupić sobie rozmaite środki do pielęgnacji tego typy sprzętów.

simply

no tak świeczniki z takich materiałów są piękne tylko, że mnie się wydaje, że niestety też są zbyt ciężkie. I nie pasują do każdego wnętrza. Jeśli ja miałabym wybierać jakiś świecznik to postawiłabym na coś bardziej nowoczesnego, łagodnego. Nie wiem może coś w ten deseń? http://www.myin.pl/swiecznik-w-gwiazdki,1572.html moim zdaniem taka ozdoba będzie pasować do każdego pomieszczenia a wy co sądzicie ??

solarlampy

Dziękuję za wszystkie uwagi. Z założenia te świeczniki miały być właśnie takie, jak opisujecie. Są wykonane z odlewów mosiężnych i dlatego są masywne i ciężkie. Ale nie chcieliśmy robić następnych na rynku "plastikowych" wyrobów, które po roku wylądują w koszu. To ma byc ponadczasowy wyrób na lata. I nie zgodzę się z uwagą, że pokrywają się po jakimś czasie nalotem. Nasze wyroby są tak zabezpieczane, żeby nic się z nimi nie stało. Po czasie stają się bardziej ciemniejsze, ale to im dodaje tylko uroku. W rzeczywistości są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu! Ale pewnie, na rynku jest miejsce i dla wyrobów tańszych, takich ze średniej półki i droższych i dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję tylko, że ludzie wreszcie zaczną doceniać krajowe wyroby i przestaną się zachłystywać chińszczyzną!

izma

:)hehehe ja tu mam też świecznik z mosiądzu http://www.calvado.pl/swiecznik-siedmioramienny-33x10x15cm-cat-286-id-1280.aspx

lunatyczka

Mogą być- w sumie:) Świeczniki są przeważnie bardzo piękne,ale nie jest to do końca mój klimat. Wolę jakąś stylową lampkę( na multizakupy.pl mają naprawdę spory wybór) m która przeważnie i tak kosztuje mniej niż taki świecznik.

ArtDecor

Oferuję szeroki wybór świeczników mosiężnych w kolorze złota pokrytych oksydą. Świeczniki przez nas sprzedawane cechują się wysoką jakością powstają w rodzinnej pracowni wyrobów artystycznych, nie jest to masowa produkcja lecz manufaktura, nasza technologia jest przekazywana z dziada pradziada dlatego możemy się pochwalić najwyższą jakością wykonania precyzyjnym wykończeniem .

Odpowiedz w temacie

świeczniki z mosiądzu

Edytuj wypowiedź

świeczniki z mosiądzu

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja