Forum

Wnętrza - Sypialnia

Sypialni

Olcia69

Ściany sypialni mam pomalowane w kolorze łososiowym.Meble to sypialnia LAGUNA firmy Wajnert (wielkopolska)w kolorze jabłoni.Doradźcie jaki kolor zasłon,nakrycia na łóżko i innych dodatków.

Olcia69

Witam!Dodaje detale z mojej sypialni :ściany malowane tradycyjnie ,sufit pomalowany na biało,podłoga pokryta panelami (ciemny dąb ,nie ma słoi drewna,lecz prązki ,róznej grubości)-ściany,podłoga i meble nawet ładnie zgrały się kolorystycznie ; okno plastikowe białe,dzielone na dwie ,różnej wielkości części-lewa szersza,prawa węższa ,pod oknem biały grzejnik ; drzwi sosnowe,ale delikatnie przyciemniane bejcą(ok.połowę stanowi szyba-miodowa). Czekam na porady.Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Olcia69

Bardzo dziękuje za porady,napewno coś z nich wybiorę.O efektach końcowych wkrótce Cię poinformuję. Przesyłam pozdrowienia specjalnie dla Ciebie(zresztą bardzo zasłużone);))

simply

Hmmm jeżeli chodzi Ci o nakrycia na łóżko to bardzo łądne narzuty znajdziesz na sklep.gianniferrara.pl. W jakim chcesz kolorze. Nie będę Ci sugerować koloru jaki mógłabyś wybrać, jeżeli zajrzysz tam to z pewnością znajdziesz coś co Ci wpadnie w oko i będzie idealnie pasować do Twojego wystroju sypialni. Dodam tylko, że narzuty są wykonane z dobrego gatunków materiałów.

Odpowiedz w temacie

Sypialni

Edytuj wypowiedź

Sypialni

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja