Forum

Wnętrza - Przedpokój

szklane drzwi

smerfik

Czy ktoś z forumowiczów posiada szklane drzwi? Ale takie z litej szklanej płyty matowej lub przejrzystej, ale bez ram? Zastanawiam się czy to dobry pomysł wstawić takie drzwi do małego wiatrołapu, aby optycznie powiekszyć to pomieszczenie. A orientuje się ktoś czy są drogie? Widziałam piękne witrażowe barwione, ale kosztują od ok 4 tys zł, a mi chodzi o przeźroczyste:)

dekolandia

widziałam takowe drzwi u znajomej w przedpokoju,fajnie wygladają,ale są dość drogie,napewno ponad 2 tysiące,pozdrawiam

Adrian_s

można kupic takie drzwi tanio i dobrze (aż nie wierzę że ja tak piszę :) ) robi sie to tak: ościeżnica regulowana Porta-System oczywiście Porty i firma Myczkowski szklane konstrukcje okucia niemieckie dobrej jakości a szyba przeźroczysta hartowana 8mm. całość zamknie się w granicach 1.600 zł. Pozdrawiam

Maja44

Szklane drzwi - świetny pomysł, tylko jeśli masz dzieci to trzeba bardzo uważać i najlepiej coś na nie nakleić. Widziałam takie drzwi do garderoby u znajomej, robiła jej firma Komandor także na ich stronę też możesz zerknąć

simply

Ja posiadam w domu takowe drzwi i jestem z nich bardzo zadowolona. Elegancko wygladają, są stylowe. Tylko ja nie mam ich w wiatrołapie, tylko wstawione do wszystkich pokoi. Ale przyznać muszę, że są rewelacyjne. Próbuję sobie przypomnieć ile płaciłam za te drzwi, ale niestety nie mogę - jak to mówią skleroza nie boli, ale jest. Wiem, że nie były tanie.

zoria

Hmm fajny pomysł i faktycznie powiększy optycznie pokój. Jednak musisz uważać na wszystkie zagrożenie np. na zwierzęta w domu. Myślę na, ze na multizakupy.pl znajdziesz jakiś ciekawy model w rozsądnej cenie.

Szafran

Mój brat ma takie drzwi u siebie w mieszkaniu, rozsuwane, z mlecznobiałego szkła. Wiem, że były bardzo drogie. Ale prezentują się świetnie. W dzień kiedy dzieciaki biegają i dużo się chodzi po mieszkaniu, są otwarte (za obydwoma taflami znajduje się wtedy ściana) a na noc zamykają je i odgradzają sobie tym samym jadalnię od salonu. Ślicznie to wygląda, ale jak widzę bladą minę mojego brata jak dzieci na czworakach puszczają do siebie autka w pobliżu drzwi, to się zastanawiam, czy to jest tego warte?:)

Marylin999

Drzwi szklane to dla mnie nie tylko super estetyka, ale niezwykła klasa wnętrza. Do tej pory myślałam, że nie są one zbyt łatwe w utrzymaniu i przede wszystkim niezbyt trwałe, ale znalazłam artykuł, który zupełnie zmienił moje podejście. Tutaj: http://mebleportal.pl/meble-dodatki-sprzet-36/0/167/szklane-drzwi--wybor-niecodzienny.html trochę mi udowodniono, że faktycznie moga takie drzwi spełniać swoją rolę, a poza tym świetnie się prezentować i nadawać wnętrzu wiele uroku :)

karbowana

Z polecenia znajomych wybrałam szklane drzwi z odpowiednimi zabezpieczeniami, więc mam stuprocentową pewność, że nic złego się nie stanie

Anyczka

widziałam tak zaaranżowane drzwi szklane w zakładzie szklarskim tutaj - http://szklarzokuniew.pl/ myślę,że wypytać o "efekt" ich działania w małym wiatrołapie zawsze można, dobry szklarz podpowie co i jak.

moza

takie drzwi wyglądają bardzo ładnie, nowocześnie

iglik

szklane drzwi to ciekawy pomysł, ja mam u siebie szklane drzwi z http://www.jakszklo.pl/ i bardzo wielu osobom się one podobają, przyciągają uwagę

matiszati

Wszelkie narzędzia potrzebne do montażu na http://lema-wozki.pl

Akacjowa

Szkoło bardzo mi się podoba w aranżacji wnętrz, jest nowoczesne i minimalistyczne;) w jego montażu bardzo ważny jest system mocowania. LinealSystem robi fajne rzeczy, można takie drzwi na różne sposoby zamontować i będzie to efektywnie wyglądać;)

bolinka

do nowoczesnego wnętrza idealne

jjkamila

Szklane drzwi na pewno wyglądają efektownie. Jeśli jednak lubisz, gdy w domu jest czysto, to nie polecam. Nic tak nie irytuje jak odbite palce. :(

comitam

A ja przeciwnie – popieram takie rozwiązanie. Sama mam w domu szklane drzwi – oddzielające sypialnie od salonu. Są matowe i z ornamentem więc stanowią fajną ozdobą a jednocześnie są praktyczne; wystarczy zwykły płyn do okien i posprzątane. Głównie chodziło nam o doświetlenie pomieszczeń i dodanie lekkości wnętrzu. Mam szkło klejone - co przy dzieciach jest plusem, bo pęknięta szyba nie rozpada się w milion kawałeczków tylko trzyma się kupy dzięki folii. Co do minusów, to dla mnie te drzwi są po prostu ciężki.

malgos777

Rodzice mają szklane drzwi, ale z ramą z http://www.moric.pl/ ;) Nie są całkiem gładkie i prześwitujące ale mają takie paski w poprzek. U nich na stronce możesz je sobie zobaczyć. Nie pamiętam ile kosztowały, musiałabym podpytać. Takie typowo szklane wyglądają też fajnie, ale jak dla mnie rama dodaje im uroku i dzięki niej lepiej się komponują z otoczeniem. No i przy dzieciakach, zwłaszcza takie "niczym lustro" mogą być groźne, chociażby dlatego, że można w nie wlecieć ;)

Motylcze

ja polecam Lineal System, w szkle sa najlepsi

majka123

jakoś nie jestem przekonana do tego typu drzwi, wydaje mi się że akurat w tym pomieszczeniu powinny być drzwi bardziej solidne.

Odpowiedz w temacie

szklane drzwi

Edytuj wypowiedź

szklane drzwi

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja