Forum

Wnętrza - Łazienka

Szukam projektanta(ki)

katarina7

szukam projektanta łazienki z okolic katowic. proszę o kontakt

elvira

Witaj. Jestem architektem wnętrz i chętnie Ci pomogę w aranżacji Twojej łazienki. Mieszkam niedaleko Katowic więc jesli miałabyś ochotę się spotkać i pogadać to daj znać. Podaję maila elviraj@orange.pl. Pozdrawiam

Martynaa

polecam www.frs-architekci.pl

gosccc

Witam! Jestem architektem i zapraszam do współpracy. katarzyna.arch@wp.pl

ewaduch

Witam serdecznie! Jeśli to aktualne zapraszam do współpracy. Jestem projektantką wnętrz z Katowic. tel. 514 525 071

agata_gg

Witam serdecznie. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś kto zaprojektuje Twoją łazienkę zapraszam do współpracy www.abdekor.pl Pozdrawiam

KIOSQ

Witam zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy projekty wnętrz. Naszą mocną stroną jest nadzór nad inwestycją. Pomożemy Państwu w przebrnięciu przez proces realizacji, dysponujemy zespołem sprawdzonych wykonawców. Dodatkowo zajmujemy się realizacją zaprojektowanych przez Nas mebli. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy elastyczni pod względem oferty i ceny. KIOSQ Architekci, 600 433 994, www.kiosq.com.pl, biuro@kiosq.com.pl

Massi_pl

Powyżej masz już kilka sprawdzonych adresów,więc możesz z nich skorzystać tylko pamiętaj,aby wcześniej dać swoją opinię odnośnie samej firmy,to pomoże innym użytkownikom w późniejszym dokonaniu wyboru. www.Massi.pl

Odpowiedz w temacie

Szukam projektanta(ki)

Edytuj wypowiedź

Szukam projektanta(ki)

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja