Forum

Wnętrza - Sypialnia

TV nie!!!

krasnal

zdecydowanie nie TV w domu to mebel, bez którego można się obejść. Jest wtedy więcej czasu na rozmowy i inne takietam....

strippted

Zgadzam sie!!! Sypialnia to miejsce do ciekawszych zajęć niż oglądanie telewizji ;P Naukowo udowodniono, że oglądanie telewizji w miejscu gdzie śpimy (sypialnia), źle wpływa na jakość snu. Ponad to oglądając TV w łóżku przyzwyczajamy organizm do rozrywki w miejscu przeznaczonym do odpoczynku, co wiąże się z trudnością w zasypianiu i niespokojnym snem.

iwonap28

a ja lubie oglada tv w sypialni i musze wam powiedziec ze moj chlopak tez. Jest to rowniez pewna forma odpoczynku i musze sie przyznac ze bardzo przyjemna.

Bejka

tv w sypialni TAK :grin: Ja mam i nie jest to dla mnie problem

Jasmina

jesli ktos lubi spac przy tv to co mu po badaniach, ktore dowodza, że tv zle wplywa na sen...? ludzie, zastanówcie sie zanim cos palniecie

Adrian_s

ja jestem za tv w sypialni nie zwsze trzeba rozmawiać czasami mozna cos obejrzeć we dwoje. pozdrawiam

Odpowiedz w temacie

TV nie!!!

Edytuj wypowiedź

TV nie!!!

Wstaw zdjęcie

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń post

Czy na pewno chcesz usunąć ten post? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja